Nem lehet babank?

Figyelt kérdés

sziasztok, karacsony ota probalkozunk, paromnak kb 1 eve volt abortusza, elotte ugy esett teherbe, h nem akarta, tablettat szedett, megis lett a fia. vajon velem a hiba? vagy vmit elcsesztek az utolso kaparasanal?

sajnos van stressz a csaladba, en kb 1.5 hetente vagyok othon, de akkor mindent beleadunk, most se jott ossze.

bar vki 2-3 honapot ir, egy barat 6 ot mondott, meg vmi gyogy kaparas volt naluk. en mar nem tudom mit higgyek?

mas meg a discoba teherbe ejtet 1 menettol???



2016. jan. 29. 19:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az első hónapban nem jött össze, ás ebből azt vontad le, hogy nem lehet babátok???


Ha másfél hetente vagytok együtt, akkor nagyon-nagyon-nagyon minimális az esélye, hogy összejöjjön.

Majd ha jövő ilyenkor sincs még semmi, akkor kezdj ilyeneken gondolkodni.

2016. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

meg annyi, h az abortusz ota tobbszor folyasa volt asszonynak, meg alhasi fajasa, ha megjon neki, omlik belole :(

kozbe elkeztem czink tabletatt szedni, hatha nalam van baj?

2016. jan. 29. 19:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt az asszonyod kivizsgáláson? Nőgyógyásznál plusz minimum egy vérkép?
2016. jan. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony óta próbálkoztok az azt jelenti hogy elsőre nem sikerült.Ez nem így megy..nekünk huszonévesen egészségesen fél év után sikerült.Ha 1év alatt nem sikerül akkor erdemes orvost felkeresni emiatt.És igen van aki a szex gondolatától is terhes lesz másoknak nem sikerul soha vagy csak nehezen.Ne görcsöljetek,éljetek egészségesen és legyetek együtt amikor szeretnétek.erre nincs recept,hogy most azonnal sikerül...
2016. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah és okozhat az előző abortusz is gondot,de ha vérzés és egyéb panaszok vannak el kell vele menni orvoshoz.De egy probálkozás után nem lehet ilyet mondani higy nem lehet baba.
2016. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
szia ! en meg nem voltam terhes , de viszont nalunk sem jon a baba meg , ebben teljes igazad van hogy masnak 1bol sikerul anelkul hogy akarja , vagy ha szeretne is osszejon ! sajnos nem tudom nalunk mi a helyzet , de en is gondoltam arra hogy lehet a ferjemmel van a baj ... az igaz hogy talan nekem is nagyobb az egyik hormonom es lehet attol nem maradok terhes , de az orvos azt mondta hogy azzal az ertekkel nyugottan terhes maradhatok , de ugysem jott ossze ! szoval a tavaly 1 fel evig probalkoztunk , abbahagytuk utanna , most a mult honaptol ujra nekifogtunk , de nem jott ossze meg mindig , es most kesett is , azt hittem sikerult , teszteltem es negativ lett , most valahogy ugy nez ki hogy kezd megindulni a verzes , es akkor ezek szerint meg sincs baba ! hany naposak a ciklusai neki ?? es hany evesek vagytok ? ha gondolod irhatsz privit !!!! mondjuk nalatok karacsony ota nem sok ! de en mar kezdek elkeseredni , es mindig arra gondolok hogy na most se jon ossze .....
2016. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Patikában lehet kapni férfi termékenységi tesztet, ha nem is 100%-os a megbízhatósága, de úgy nagyjából, a nagyobb hibákat (már, ha vannak) képes kideríteni.
2016. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

koszi a valaszt,


"Ha másfél hetente vagytok együtt, akkor nagyon-nagyon-nagyon minimális az esélye, hogy összejöjjön."

miert? akkor 2-3 napig tobbszor probalkozunk (kb mar nem is volt a vegere semmi ami kijojjon), nem igazan ertem akkor a volt ferjenek h ment, tabletta mellett, hogy esik 1 fiatal, disco utan 1 alkalomtol!?


innen gondolom.

2016. jan. 29. 20:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem peteérésnél vagy otthon akkor fújhatjátok...
2016. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

# most megyunk majd vizsgalatra, sajnos abortusz utan sem ment vissza a parom.


# tobbszor folyasa volt, meg mostanaban is elofordul, ami az utolso kaparas elott nem volt.


# kicsivel 30 felettiek. gondolom h nem a legjobb, h par napba mindent beleadunk, utanna meg semmi, foleg ha pont nem a legfogekonyabb idoben vagyok otthon. bevallom en elotte egyaltalan nem akartam gyereket, igy magamrol nem tudom h rendben vagyok e, parom meg tabletta mellet is az lett, bar azota volt ugye a kaparas.


# ferfi tesztrol mi is olvastunk, megvarom mi lessz dokinal mostmar.


orulok h pozitivan altok hozza, engem nagyon lelomboz. :(

2016. jan. 29. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!