Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan problémám van, hogy 4...

Olyan problémám van, hogy 4 hónapja próbálkozunk és azóta meghülyült a ciklusom. Előtte mindig 12-én jött meg, de az utóbbi 3 hónapban így jött meg?

Figyelt kérdés

Október : 12

November : 17

December : 23

Elviekben ma kellene megjönnie,de eddig semmi. Nincs semmi tünetem, talán annyi,hogy pár nappal ezelőtt úgy 3 napig néha-néha tompa fájást éreztem a hasam aljában a bal oldalon. 2014 elején volt egy kora-halvaszülésem császármetszéssel.



2016. jan. 30. 01:02
 1/9 anonim válasza:
Nőgyógyász! :)
2016. jan. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mandiga ***** válasza:
Dettó úgy vagyok mint te. Mi is 4 hónapja próbálkozunk, azóta a pontos 25 napos ciklusaim teljesen felborult. Lehet, ez a baba vágy miatt van, már én sem tudom. Voltam dokinál is még novemberben, nem látott semmit, pedig majdnem 3 hete késett akkor, végülis megjött a 43. napra, majd 21 napra, most meg tartok a 47. napomon. Már én sem tudom mi lehet. Görbét esetleg vezetsz? Az elég sok mindent elárul, nekem mondjuk borzalmas.
2016. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálat!
2016. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mandiga akkor sorstársak vagyunk :) én nem vezetek görbét,nem is tudom,hogy kell. Valahol olvastam,hogy valaki írta hogy ők minden nap együtt vannak hogy biztosra menjenek. De kérdezem én,hogy ezt munka mellett,hogy lehet?
2016. jan. 30. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
a korai halvaszülés borította fel a hormonháztartásod....pedig kéne hőmérőzni...hogy láthatóvá váljon mennyi az alaphőd ( pm gondok miatt ) hogy van e ovulációd.....hogy mennyi a luti szakaszod....minden nap a mensi első napjától digivel nyelv alatt ébredéskor ( se pisi, se mozgás ) legyen az éjjeliszekrényeden ...az első csipogás után még öt percig...a ciklus.hu -n tudod vezetni...az hogy mindennap együtt kell lenni a teherbeesés szempontjából nem igazán jó inkább két naponta....ugyanis minőségi spermák csak két naponti szexből várhatóak....kéne egy 3. napi és 21. napi hormonsor....és több vizsgálat endokrinológusnál...pl pco, IR kiszúrése....immunológiai vizsgálat az autoimmunitás kiszűrésére- gondolok itt az Nk sejtek (naturál killer) sejtek arányának felderítése (ez pénzes) szóóóval ha szeretnél babát akkor el kell indulni a vizsgálatok útján...
2016. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és lehetőleg egyidőben kell mérni a hőt
2016. jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem ilyen problémáim nincsenek. soha nem is voltak. A halvaszülés 2014 elején volt. Akkor rá 6 hétre Megjött és azóta mindig napra pontosan jelentkezett addig a pillanatig amíg elkezdtünk próbálkozni. Emellett szerintem nálam ez a nagyon akarás és rafeszülés se tesz jót,valszeg ez blokkol. Az első babával első hónapban első próbálkozásnál,félidőkor lettem terhes. Ezt követném most is ha tudnám hogy a 36 napos viklusomban mikor van peteérés.
2016. jan. 30. 19:00
 8/9 mandiga ***** válasza:

Elég kétnaponta együtt lenni, az biztos. Ha így sem jön össze hónapokon kerresztül, akkor el kell gondolkodni, hogy mi lehet a baj. Terhes már voltál, én nem hinném, hogy az folyásolja be, az okot nem tudom miért halt meg a babád, valószinű betegség miatt. Elég szörnyű az ilyet átvészelni.

Én pont arra gondolok, hogy én is annyira akarom, hőmérőzök, állandóan tesztelek, és ez történik velem. Előtte semmi gondom nem volt, szültem már, nem is egyet, egyből összejöttek. Valami történt, és már kezd az idegeimre menni, pláne a hőmérőzés, mert valami borzalo a görbém. Lehet nagyon stresszelünk a baba miatt, és ez a gond, ami ugye így nyilvánul meg. Nekem azt a tippet adták, hogy enjek orvoshoz, már többször is. Ezt a hónapot megvárom, és felkeresek egy orvost. Sztk-ba már voltam, de inkább nem mondok semmit.

Én azt mondom, kezd el a hőmérőzést, és tényleg sok mindent megmutat, hogy egyáltalán van-e peteérésed. A ciklus.hu-n vezesd, és mellé még ajánlom a fertility-n is, mert ha nincs ovud, az biztos nem húzza be, de a ciklus.hu ha kell, ha nem az behúzza. Én azért használom + még azt is, ert sok indent feljegyzek és nekem egyértelműbb. Ma is úgy érzem megjön, de semmi még. :(

2016. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én nem akarom belédbeszélni a problémát de azt kijelenti hogy szerintem nekem ilyen problémám nincs ha babát szeretnél nincs olyan hogy szerintem .....valamiért felborult a ciklusod és azt ki kell vizsgáltatni én azokat szedtem össze amik szóba jöhetnek....tudod hányan lepődtek meg micsoda problémáik vannak amiről nem is tudtak.....vagy gondolták volna...de te tudod .....
2016. jan. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!