Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi görcs, teherbeeses?

Mensi görcs, teherbeeses?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 nap múlva nem varom, viszont két napja ramtörnek ilyen mensi szerű görcsök mindig azt hiszem megjön, de nem. Babát akarunk, lehetséges hogy ilyen hamar érezzem a mensi előjelét vagy inkább baba gyanús ha ilyen korán elkezdődnek a görcsök? Nem erősek és nem egesz nap csak néha de inkább délután este..folyás nincs max pici fehér, de nem feltűnő.

Kinek hogy volt baba előtt?


2016. jan. 30. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én sohasem számolgattam mikor kellene megjönnie. Előtte egy-két nappal görcs, akkor tudtam,hogy meg fog jönni. Aztán amikor egy hétig görcsölgettem vérzésnek meg nyoma sem volt akkor gyanús lett, tesztet csináltam, és pozitív volt.


26hkm

2016. jan. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én 4 nap múlva nem várom és én is napok óta görcsölgetek.A cicim fáj,ami nem szokott.Nagyon szeretném én is a babát,kíváncsi leszek!
2016. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!