Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív vagy negatív,...

Ez pozitív vagy negatív, esetleg száradási csík?

Figyelt kérdés

Ezt a tesztet majdnem esti órákban csináltam és nem igazán foglalkoztam vele...ránéztem mondom negatív.... majd kb. 1-1,5 óra múlva kiakartam dobni és láttam rajta egy halvány csíkot... Most mi van?

Hétfőn tesztelek majd újat vagy kedden reggeli első vizelettel. Amit tudni kell, kb másfél hete a mellbimbóim megduzzadtak egy kicsit és érzékenyek folyamatosan, kb. 3 napja már az egész mellemben érzem a mirigyek duzzadását. Néha olyan fájdalom mintha izomláz lenne a melleimben....

Fáj a derekam és kb. kedden kellet volna megjönnie...1 hete nagyon megjön érzésem van de semmi csak fehér tejszerű folyás.

Tegnap nagyon rosszul voltam és mindenki észre vette rajtam hogy nagyon nyúzott voltam!


Félek csinálni egy új tesztet mert szeretnénk a babát, de mi van akkor ha ez egy száradási csík?

Tippek?



2016. jan. 30. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak én nem találtam a képet?
2016. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kép?
2016. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kép???
2016. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat lemaradt

[link]

2016. jan. 30. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez pozitív teszt,gratulálok! :)
2016. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: Késik már egyébként? Száradási csíknak erős,ugyan írtad,hogy időn túli,de jól látható a 2.csík,ezért írtam hogy ez pozitív. Persze még 1 teszt nem árt majd.
2016. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már igen

Hétfőn-kedden kellett volna megjönnie...

:)

Bizakodhatok :)

2016. jan. 31. 00:17
 8/8 Andi8133 ***** válasza:
Ez a teszt pozitív!!!! Gratulálok! :) Boldog babavárást! :)
2016. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!