Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozi teszt, de a folyasom...

Pozi teszt, de a folyasom olyan mintha bepisilnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van két pozitív tesztem, holnap nem kéne megjöjjön de közben sok vizes folyasom van, olyan érzés néha mintha bepisiltem volna. Ez normális?

Mindig azt hiszem megjött és rohanok a wcre.



2016. jan. 31. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a folyas olyan ijeszto!!nekem is terhessegem elejetol van es meg most is, en meg mindig azt hiszem, hogy inkontinencia vagy hogy magzatvìz...:)


ugyis mesz majd 2 het mulva dokihoz kerd meg, hogy azt is nezze meg, hogy van-e fertozesed. Csinaljon egy tenyesztest.


34hkm

2016. jan. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem mindkét gyereknél kitartott jó sokáig. Engem is iszonyúan idegesített, hogy nem tudtam, mi folyik belőlem.
2016. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!