Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki február 12-ére nem...

Ki az aki február 12-ére nem várja?

Figyelt kérdés
Most először teszek fel itt kérdést. Kicsit el vagyok keseredve mert már nagyon régóta (kinek mi a régóta : nekünk 1 éve)szeretnénk egy babócát .Sajnos volt egy vetélésem is.Szóval minden egyes hónapban reménykedem hátha most sikerül. Gondoltam akadnak itt sorstársak és tudunk egymásba lelket önteni és beszélgetni. Amúgy szedek mindenféle vitamint méhpempőt , folsavat D-vitamint B-komplex vitamint. Csináltam ovu. tesztet is 28-án volt pozitív. Akkor,előtte és utána is együtt voltunk. Szóval úgy gondolom hogy megtettünk/megtesszük ami tőlünk telik. Most várunk....

2016. jan. 31. 14:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Én igaz február 5re nem várom de hát na...:)

( habár nem fűzök hozzá nagy teményeket )

2016. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

11-12-e körül nem várom én sem. De ez az első próbálkozásunk. Ugyanakkor én is el lennék keseredve, ha egy éve nem járnánk sikerrel.

Kívánom, hogy végre összejöjjön nektek. Valami előjelnek kell ilyenkor lennie? Vagy még korai?

2016. jan. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságot :) Hát nem tudom kell-e előjelnek lenni szerintem még azért nem. Bár én is figyelek minden apró jelre, jelenleg annyi hogy néha szurkál a bal petefészkem de ennyi. nektek valami?
2016. jan. 31. 16:28
 4/34 anonim válasza:
En 13-ra nem varom :-)
2016. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Kisebb szurkálások, nyomások nekem is vannak, de mindenhol, nem csak az egyik oldalon. Nem képzelem be, de még nem veszem komoly jelnek sem.
2016. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Ki mióta próbálkozik ? Amúgy ki hány éves ? én 26.
2016. jan. 31. 16:36
 7/34 anonim ***** válasza:
29 vagyok.
2016. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Mintha csak en irtam volna ezt. Mi 2 eve probalkozunk, akkor elvesztettem a babot 9 hetesen. Ahota semmi. Ebben a honapban vegig szedtem a Premens-t, Elevitet majd gravidat es meg multivitamint. Ja es vegig minden nap ovu tesztet is csinaltam. 3 napja kezdett halvanyan pozitiv lenni, de ma kicsucsosodott teljesen, sotetebb volt mint a kontroll csik :D, vezetek a telefonon is naptarat, a play aruhazban lehet letolteni nagyon jo, tegnap elott es ma bujtunk ossze, ja meg tegnapelott elott, haha szoval 3 napja 2 napja es ma, 12re nem varom, nagyon boldog lennek ha vegre osszejonne mar alig varom, h meg tudjam siketulte vegre. Mindenkinek sok sikert!!!

23/N

2016. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 14-re nem várom... Ez az első igazi próbálkozós hónapunk, de már fél éve nem vesszük komolyan a védekezést, de becsúszni csak nem akart a baba... :( Most már élesben próbáltuk. Elvileg pontosak a ciklusaim és voltunk együtt jókor. Nagyon reménykedem... :) Már másfél éve várom, hogy végre elkezdjük úgyhogy tűkön ülök... :) Nálatok valami tünet? :)

27N

2016. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Kedves Kaktusz326! Akkor hasonló cipőben járunk. De remélem hamarosan eljön a mi időnk is mert itt körülöttem sokan babásak és nagyon irigykedem:) Mindenkinek hajrá,aztán ha valakinek valami gyanús tünete van írjon.
2016. jan. 31. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!