Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első terhességemkor nem volt...

Első terhességemkor nem volt pms és alhasi görcsök. Most ismét esélyes, hogy várandós vagyok, de vannak görcsök. Érdekel, volt-e már, aki többször szült és egyik terhességében menses előtt görcsölt, máskor nem, mégis várandós volt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más, ami az egyikben megszokott volt, az a másikban eltünhet, vagy fordítva. Én spec. nem vagyok még érintett, de többször szült ismerőseim is mondják, hogy hányinger, kívánósság, hasfájás tekintetében is pl. változott a terhesség egyikről a másikra.
2016. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 terhességem volt, mind más.
2016. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3 terhességem volt, és mind nagyon hasonló tünetekkel indult. (Igaz mind lány, ha ez számít, nem tudom).

Most tervezzük a negyediket, és eddig minden hónapban vártam, hogy "hátha mégis terhes vagyok, pedig nem érzem, amit szoktam", de nem lettem az.


Mindenféle "vélt tünet" szokott lenni, bár már tudatosan mondom magamnak, hogy ne is figyeljek ezekre, majd ha kimarad...

2016. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2/3: Tehát volt terhességed, ami elején görcsöltél, és volt, ami előtt nem?
2016. jan. 31. 15:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs, 2/4-nek akartam írni!
2016. jan. 31. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem első terhességemnél PMS előtte az csak a görcsölés volt és ingerlékenység, görcsölni biztos, hogy görcsöltem a másikra nem emlékszem igazából nem figyeltem. A másodiknál görcs sem volt, PMS itt már mellbimbóérzékenység is volt előtte de amikor nem jött meg ez sem volt.
2016. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!