Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jézus Mária 17 évesen teherbee...

Jézus Mária 17 évesen teherbeestem el montam már a barátomnak. Ezt valahogy el kéne mondjuk az ő szüleinekés az enyémeknek. Adnátok hogy közöjük velük? Olyanokat amivel mindketten túl éljük a haragjukat. Normális válaszokat!

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 01:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

Minél gyorsabban, annál jobb. A legjobb védekezés, ha mindketten ott vagytok, nem csak egyikőtök. Elvégre együtt hoztátok létre a "problémát". A szülőknél is pozitívabb lehet a fogadtatás, mint egyedül elrebegni, a pasi meg sehol.


Gond lehet abból is, ha meg akarjátok tartani, meg abból is, ha el akarjátok vetetni, ez a szülőktől függ, őket kéne jobban ismerni.


Mindenesetre úgyis meg fogják tudni, essetek túl rajta, legyenek túl a szülők is az első ijedtségen, aztán közösen keressetek megoldást.


Ezerszer jobb, mint az itt kiírt "házibarkács módszerek", hogy hogy lehet elvetélni.


Lehet, hogy tüzet is fújnak, és tombolnak egyet, de aki szexel, annál benne van ez is a pakliban, ezzel a szülőknek is tisztában kell lenniük. Nem fognak agyoncsapni. Normális szülő elbeszélget a nemi életet kezdő gyerekével arról is, mi a véleménye a becsúszott terhességről, mit tenne, és neki mi a véleménye. Más kérdés, hogy ez nálatok megtörtént-e, vagy elintézték azzal, hogy agyoncsapnak, és csomagolhatsz, ha terhesen állítasz haza.

2016. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen mindegy, hogy esett teherbe. Nem ez volt a kérdése. Pláne, hogy jelenleg nem létezik 100% biztos védelmű fogamzásgátlási módszer. Értelmes ember nem kopkod, hanem segít. Ha meg nem tud, nem szól hozzá a kérdéshez.
2016. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12%
Miért ne számítana hogy esett teherbe? Nem mindegy, hogy megszakítás vagy tabletta ugyebár. Az első gyanúsabb. Teljesen más a két dolog.
2016. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
a fennálló probléma szempontjából nem teljesen mindegy, hogy lett terhes? A végeredményen nem változtat!
2016. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Én biztosan másképp állnék szülőként a normálisan védekező, mint a felelőtlen gyerekemhez.
2016. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Jézus szolgája válasza:
100%

bocs nem olvasgattam a kommenteket,csak egy gyors válasz.


a legfontosabb hogy a barátoddal állj a szüleid elé és mond el nekik.

persze lehet hogy fognak őrjöngeni de te az ő gyerekük vagy és ugyan úgy fognak szeretni.

és miután lecsillapodnak a kedélyek,megtudjátok beszélni a továbbiakat.

mer CSAK ők tudnak segíteni neked,de minél tovább halasztod annál rosszabb és nehezebb lesz.

tehát szed össze magad és állj eléjük.

2016. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
40%
Nekem tűnt csak fel hogy Jézus Mária feltett egy kérdést és el is tűnt? Esetleg beteg állományba van? És unatkozott? ????
2016. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%
Igen, gyaníthatóan egy újabb kamu-kérdés.
2016. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves Jézus Mária! Ha valakinek ennyi esze van mint neked, feltétlenül több figyelmet kellene szentelnie a fogamzásgátlásra, hogy még véletlenül se szaporodhasson.
2019. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!