Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeestem? Mikor érdemes...

Teherbeestem? Mikor érdemes már tesztet vennem?

Figyelt kérdés

A párommal az együttlét balul sült el, uis kiszakadt az óvszer. Ezt utólag vettük csak észre.. Fogalmam sincs, hogy kerülhetett -e belém sperma. Ez volt múlt héten péntek éjjel.

Akkor 2 nap múlva kellett volna megjönnie. Eddig 26-29 naposak voltak a ciklusaim. A hónapom stresszes volt, sőt másnap vizsgám volt. Akartam esemény utáni tablettát, de a körülmények miatt kockázatot vállaltam és nem mentem orvoshoz. (hétvége, kisváros, nincs szombaton nőgyógyász)

Most aggódom, hogy teherbe estem -e vagy csak késik 5? napot? Van már 2 gyermekünk.


2015. jan. 3. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt mi innen neked meg nem mondjuk.

Vegyél tesztet!

2015. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 hete volt, már kimutatná a terhességet?
2015. jan. 3. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Éppen lehetséges, de mensi elott pár nappal nem hiszem. Vegyél egy tesztet minél hamarabb :)
2015. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még nem mutatja kik majd kb még egy hét múlva...
2015. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És a késés mennyire ad aggódásra okot? Nem szokott ennyit késni. Köszönöm a hasznos válaszokat.
2015. jan. 3. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Még nem mutatja ki. Mégha aznap is volt peteérésed, kell minimum 11 nap, hogy esetleg kimutassa. De inkább 13-14 nap kell.

Ha pedig később volt peteérésed, akkor még 1-3 napot számolj rá.

2015. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Közepes barnás váladék van pár napja. Ez lehet beágyazódás jel? Azért nem tudom, mert másnapján is volt. Elég gyakran kiújul a hüvelygombám sajnos, de most nem annak tűnik.
2015. jan. 3. 15:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és az nem is barnás színű.
2015. jan. 3. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy már be àgyazódott volna.. Szerintem meg fog jönni :)
2015. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!