Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja február 4. -re?

Ki nem várja február 4. -re?

Figyelt kérdés

Én nagyon remélem, hogy nem jön meg. Fájnak a melleim, mellbimbó udvara látványosan nagyobb lett, émelygek és megjön érzésem van. Ez az első próbálkozós hónapunk, előtte gyógyszert szedtem.


Várakozzunk együtt! :-)



2016. febr. 1. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én sem várom 4.-ére!Nekem is fáj a mellem és nagyobb mennyiségű folyásom is van.Napok óta szurkát érzek a petefészkemnél és a méhem körül!Tegnap este elkezdtem görcsölni!Emiatt nem hiszem hogy sikerült de míg nem jön meg reménykedem!Sok sikert megy a drukk :)
2016. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
sziasztok!én is pont negyedikére nem várom.nekem is első hónap, és én is gyógyszert szedtem együtt?különösebbet nem érzek még, csak annyit hogy iszonyat fáradékony vagyok és folyton aludnék, meg néha kicsit szurkál a hasam.Ti tudjátok hogy mikor volt ovutok és hogy jókor voltatok-e együtt? mi próbáltunk minél többet együtt lenni, kb minden másnap, remélem összejöhet :) megy a drukk nektek
2016. febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
első vagyok!Hát azt nem tudom,hogy elcsíptük-e mert pénteken(19.) volt és szombaton(20.) este voltunk együtt!De hátha sikerült!Nekem nagyon fájnak a melleim eresedik nagyon!Szurkál a hasam alja,de már görcsölgetek is!Nagyon drukkolok mind a hármónknak!
2016. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem jól írtam a dátumot bocsi péntek 22 szombat 23 :D
2016. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szurkolok nektek! Kezdek kételkedni, hogy nálunk baba lesz, mert úgy érzem, mintha bő folyás jönne, de nem tiszta száraz vagyok. Gondolkozom, hogy esetleg ma tesztelnék Clearblue-val hátha kimutatná délutáni vizeletből, ha egész nap nem megyek wc-re.
2016. febr. 2. 12:52
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem elvileg az ovum január 22-én volt, előző nap volt tojcsis szerű nyák. Mi 19.-én, 21-én, 23-án voltunk együtt.
2016. febr. 2. 12:54
 7/14 anonim válasza:
szerintem egy próbát megérhet a teszt, ha sikerül elég koncentrált vizeletet alkotnod :) de ne keseredj el ha negatív, mert lehet hogy még korai
2016. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En 9re nem varom. Szombattol szurkal a hasamba a mellem nagyon faj es elegge hisztis vagyok. Ma reggel teszteltem nega lett :/ remelem neketek sikerul sok szerencset :)
2016. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
szerintem még ne keseredj el :) ha 9re nem várod akkor a mai teszt még nagyon korai
2016. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem ma megjött, de azért nektek drukkolok még! Majd írjatok! :-)
2016. febr. 3. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!