Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt már ilyet valaki?...

Tapasztalt már ilyet valaki? Vagy valami magyarázat?

Figyelt kérdés

9re várnám.

Szombaton iszonyúan fájt a derekam, Vasárnap úgy szédültem mint még soha, tegnap görcsölt az alhasam, nyilalt a hüvrlyem vagy ezt le sem tudom írni és a mellem is nyilalgatott. Azt hittem előbb jön meg...sőt olyan kényelmetlenül rosszul voltam hogy már reménykedtem minnél előbb túl leszek rajta.

Erre ma semmi, a mellem érzékeny de semmi nyilalás,görcs ....semmi.


2016. febr. 2. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

a ciklus az ciklus. ilyesmi előfordulhat, mivel még egy hét van a menzeszedig, pms ugyanúgy lehet, mint baba előjel, hiszen mindkettő ugyanolyan szokott lenni.


én pl. mikor pozit teszteltem, előtte 3 nappal nagyon durva pms tüneteket produkáltam, meg is döbbentem, mert 17 év alatt sose volt ilyesmim.:) aztán baba!:)

2016. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsazsika0321 válasza:
UGYANIGY VAGYOK VELE csak nekem meg mindig majd szétszakad a mellem. Nem tudom hova tenni én sem.
2016. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem is fáj caak nem nyilalgat...vagyis érzékeny de úgy ahogy így mensi előtt egy héttel szokott...

Köszönöm hogy írtatok.

Így még nem voltam soha. Nekem mi dig ha fáj a hasam 2óra múlva meg is jön...de.hogy elmúljon..

2016. febr. 2. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!