Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől rosszabbodik a hormonom?...

Mitől rosszabbodik a hormonom? 35 éves vagyok,1 éve szeretnénk babát, novemberben kiderült, a párom miatt csak lombik lehet. Előtte az FSH-m mindig jó volt, most magas. Csak a korom az oka? Vagy a stressz? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Azóta az FSH-m mindig magas, a prolaktinom is az volt, de gyógyszerrel karban tudtuk tartani, most az is rossz.Általában nem érzem magam idegesnek, lehet, hogy csak a tudat alatt.
2010. márc. 29. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézess egy terheléses inzulint és cukrot! Ki kell zárni a PCOS-t! ÉN az vagyok, és kaptam rá gyógyszert! Sok sikert:)
2010. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is elmúltam harminc és nem befolyásolja a hormoneredményt, biztos hogy nem attól van... hogy lehet a pco-t kizárni? Milyen vizsgálattal?
2010. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklusom 2. 19. és 21. napi vérvételéből kiderült hogy nincs peteérésem, az LH kétszerese az FSH-nak, elküldtek uh-ra, ott kiderültek a ciszták, és végül a terheléses cukor és inzulin vizsgálat volt a hab a tortán, az is magas lett!
2010. márc. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem elég gyakran csináltak ultrahangot, és most voltam teljes vérképen is.Jó a cukrom is. Mindenki azzal jön, hogy a korom miatt (35)Most vitaminokat szedek, de el vagyok keseredve.Olvastam, hogy a stressz is nagyon befolyásolhatja a prolaktint.
2010. márc. 30. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!