Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo-n vagyok! Ha délután...

12. dpo-n vagyok! Ha délután csinálnék egy tesztet mutatna valamit már ha van baba? Nektek volt már ilyen? Ezeket a tesztetek amit itt írtok nálunk nem kapni! Már kerestem!

Figyelt kérdés
Vagy várjak reggelig?Tudom jobb lenne megvárni hogy megjön-e de az kövezzen meg aki nem csinált még ilyet vagy nem gondolkodott el rajta! :D Pisilni elég sűrűn járok úgy hogy ezért nem tudom megérné-e tesztelni!?Tüneteim vannak de nem adok rá mert bármi lehet!Rettenetes hányingerem van annyira fáj a két mellem hogy nem bírom már tényleg! Szédülök és olyan értésem van mintha egy szikla lenne a hasamon!Nyomást érzek és szurkál is a méhem nagyon!Ritkán görcsölök is de nem annyira mint máskor menzi előtt!
2016. febr. 3. 09:12
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsi *érzésem :)
2016. febr. 3. 09:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várj reggelig, ha bírod... :)
2016. febr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem ovu-teszteltem, nem számolgattam semmiféle dpo-t (mert nem is terveztünk még babát), csak egy rám törő álomkór miatt csináltam a várt előtt 4 nappal tesztet és az már nagyon halvány pozitív lett.
2016. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én teszteltem korán délutániból is nagyon halvány pozit...ha vissza tudod tartani a pisilést legalább 4 órára, és nem iszol sokat, akkor megpróbálhatod délután...de a tutibb az, ha megvárod a reggelt...
2016. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!