Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal másodjára csinált...

A barátommal másodjára csináltuk gumi nélkül nem ment el bennem nem volt semmi baj de lehetek ettől terhes?

Figyelt kérdés
Nehéz volt megállni sokkal jobb gumi nélkül és előváladékot sem éreztem és nem bennem ment el...
2008. szept. 18. 12:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

igen, lehetsz terhes.

attól, hogy te nem éreztél előváladékot, még lehetett - és abban bizony van sperma is...

a megszakított közösülés (coitus interruptus) az egyik legmegbízhatatlanabb védekezési mód.

ha mindenáron gumi nélkül szeretitek (megértem :), akkor vagy tablettát használj, vagy, ha a korod miatt nem lehet, akkor kérj tanácsot a nőgyógyásztól, hogy milyen védekezést ajánl.

2008. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Igen, az előnedv is tartalmaz spermiumot, jól írta az előttem levő.

Az előváladékot nem szükségszerűen érzed.

Szerintem valamivel kisebb, mint 20% esely van a teherbeesésre. (20 akkor lenne, ha benned ment volna el)

2008. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Ez személytől is függ.Hallottam olyanról aki három évig csinálta ezt!Attól is függ a dolog,hogy volt e orgazmusod,hiszen akkor még nagyobb a megtermékenyítés esélye!!De ez elég veszélyes játék ha babát még nem terveztek!
2008. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

az előzőhöz:

az orgazmusnak nem túl sok (mondhatnám úgy is, hogy gyak. nulla) köze van a fogantatáshoz...

2008. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
de igenis van köze na de vitát nem nyitok!
2008. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Szerintem ha nem akarsz kockáztatni akkor vegyél sürgősségi tablettát(antibébi),szeretkezés után 3 nappal beveheted.Nem fontos gumival csinálni,már vannak hormonmentes készítmények amiket aktus előtt kell felhelyezni.

2008. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%

14:15- kor válaszolónak:

érveid lehengerlők - meggyőztél :)

:)

:)

2008. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Helyesbítés: Az orgazmusnak annyiból van köze a teherbeeséshez, hogy ha nincs peteérés, az orgazmus okozhat spontán peteérést. De semmi több.

Kedves Kérdező!

Rengeteg ilyen kérdést tettek már fel, miért nem olvasol utána, elvileg a kérdéskiírásodnál már megkellett volna jelenni a hasonló kérdéseknek. Ne legyél már lusta.

Igen teherbeeshetsz. Barátnőm is azt hitte hogy így nem lesz semmi gond. Még is terhes lett. Írass fel inkább fogamzásgátlót vagy vegyél pharmatexet ha nem szeretitek a gumit. Tinédszerambulanciákra 14 éves kortlól lehet menni, nem kell hozzá szülő se nagykorú sem.

2008. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Lol... ilyenkor jönnek a dolgok, hogy ki-mit olvasott női lapokban és hallott a nagyitól.

A teherbe eséshez kell egy minimális spermaszám, ami nicns meg az előváladékban. Ugyanis valóban 1 spermium kell a megtermékenyítéshez, de az addig vezető utat be kell zsírozni, hogy oda tudjon az az egy jutni. Sok férfinak, akinek nincs ez a szám meg, hiába élvez bele a csajba, nem ejtheti teherbe, pedig milliószor több spermiumot juttat be, mint ami előváladékkal lehetséges.

2008. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja és megkerestem:

Alacsony spermiumszám; normálisan egy milliliter ondóban 20 millió spermium található (ez kb. egyhatod része a teljes ejakulátumnak); ennél kevesebb spermium esetén meddőségről van szó

2008. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!