Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szombat-vasárnap volt a...

Ha szombat-vasárnap volt a beágyazódás holnap már komutatja a teszt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, beágyazódás után kb. 10. napon mutatja ki. (AMúgy azt nem tudhatod, hogy mikor volt pontosan a beágyazódás, még akkor sem, ha csak egyszer voltatok együtt, mert nem mindenkinél azonos ideig halad a megtermékenyített petesejt a végcéljáig. A beágyazódási vérzés sem teljesen megbízható, lehet a folyamat legelején és legvégén is, ez több nap differencia.)
2016. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért tipelem mert szombaton elkezdett fájni nyilalgatni a hasam, vasárnap pedig iazonyúan szédültem fájt,nyilalgatott a derekam, hasam, mellem, volt egy-két csep vér. Hétfőn meg minden elmúlt, csak a mellem maradt duzzadt..nagyon messze van még az a 9, jó tudom ha az vagyok akkor az vagyok, ha meg nem nem ...
2016. febr. 4. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Mi a fenének tezstelni,ha nem is késik?! Tiszta vicc,hogy itt mindenki tesztel még azelőtt,hogy meg kellene jönnie...

Nekem szombaton kellett volna megjönnie,nem teszteltem még.Nem is fogok,ráér.Szívhang úgysincs 6.hét előtt,szóval ráér a teszt,ha már késik két hete.

2016. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert elsö terheségemnél úgy voltam mint te, tünetmentesen kb 7hetesnek számoltam mikor elmentem prvoshoz kiderült méhen kívüli. Jo kis műtét lett a vége. A második terheségem eredménye pedig itt ugrál most vele pont mensi napján teszteltem erős pozitívat. És az első esetbők tanulva minnél előbb akarom hogy orvos lásson nehogy megint baj legyen, viszont pozi tesztig nem állank velem szóba (tapasztalat)
2016. febr. 4. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!