Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 hetes vagyok miota terhes...

19 hetes vagyok miota terhes vagyok nem voltam párommal de szeretnénk együtt lenni és ilyenkor elmehet bennem ugye?

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szegény párod! Miért nem voltatok együtt? Egyébként, igen. Hány évesek vagytok?
2016. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Persze, nyugodtan. Ha a szüléstől félsz, az csak nagyon a végén működhet, de akkor sem mindig szokott.:)


34 hetes vagyok, mi 1-2 naponta vagyunk együtt az elejétől és minden oké.:)

2016. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mehetne el benned? Remélem nem attól félsz, hogy újra teherbe esel...

Azért sajnálom szegényt, hogy ilyen régóta nem voltatok együtt... :S

2016. febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De vajon miert vagyunk lepontozva?:D kerdezo, szexelj, ne pontozgass:))
2016. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Látom mindenki le lett pontozva. :D Egyébként nagy lehet a szerelem, ha hónapok óta nem voltatok együtt. Ha pedig félelmeid vannak, nem értem miért itt, és miért most kérdezel. Nem jársz orvoshoz?
2016. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
És ilyen ember vállal kisbabát.... Nagyon utána nézhetett a dolgoknak....
2016. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szeretem hogy ilyen sok rosszindulatú ember van 4 honapig veszélyeztetett terhes voltam ugye bar akkor nem feküdhettem le a párommal de igen is szerettük egymást es orvoshoz is jarok csak gondoltam megkérdezem itt!! Szomoru hogy ilyen emberek vannak ha nem tudsz normalis tanácsot adni akkor ne is irj ide nem lesz senkinek jobb ha ilyen rosszindulatu hozzászólásokat irnka egyesek ja es aki rendessen válaszolt annak koszonom:))
2016. máj. 14. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!