Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tunetek miatt aggodom, de a...

A tunetek miatt aggodom, de a teszt negativ, lehetek vajon terhes?

Figyelt kérdés
15 napot késik. Mult heten csinaltam ket tesztet, mind a 2 negatív lett. Az aktus már 1 hónapja volt kb., megszakításos módszert alkalmaztunk. Az utobbi napokban kiderult, hogy vérszegény vagyok, ez okozza a fáradtságom, bár már enyhult mióta szedem a tablettákat. A szám nagyon száraz, semmit nem érzek ott alul. Miután befejezodott a mensim még január elején, nagyon sok vért veszítettem és a szokásosnál tovább tartott.Rá olyan 2 hétre volt tobb napos barnazasom, de kicsit rozsaszines arnyalata volt. Azota amiota kesik, a melleim meg vannak duzzadva az ejelen fajtak, mar nem. A vernyomasom alacsony ezert szedulok, maskor is szoktam... de azert kicsit aggaszt, hogy lehetek e terhes?

2016. febr. 9. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerübb elmenni egy nögyógyászhoz, mint itt kérdezgetni?
2016. febr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tervben volt ,de szerencsere mar nem szukseges, azota megjott :)
2016. febr. 18. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!