Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok nekem segíteni?

Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Először is febr.6- ra nem vártam még mindig nem jött meg a mensi. 22-én voltunk együtt elméletileg ovukor.23-28-ig nagyon gyenge barnázás. 28-31-ig naponta 2x 3x piros pecsételés. Azután 3.-án voltunk együtt. ( itt brutális mennyiségű nyúlós nyákom volt. ) Harmadika óta esténként intenzíven érzem a mindjárt megjön érzést.Ma 2. vizeletből negatív teszt. Akkor szerintetek mikor fog megjönni?
2016. febr. 9. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár senki teste nem ugyanolyan, nálam is hasonló a helyzet, viszont én kizárom a terhességet. 5-én lett volna esedékes, azóta sem jött.

Akkor neked is kb. 30 naposak a ciklusaid?

Bocs hogy offolok, de én is kíváncsi lennék ki mit ír...

2016. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi gond.33 naposak ez a 36.nap
2016. febr. 9. 10:59
 3/4 mandiga ***** válasza:

Késői ovu esetleg, másra nem tudok gondolni. Nekem is késik. 25 naposak, és ma vagyok az 57. napomon. Nekem is negatív a teszt. Várok, hátha megjön, ha nem akkor keresek egy dokit. Bármitől késhet. Stressz, betegség, de gondolom ezek nincsenek. Néha ha késik, az még teljesen normális. Az enyém már nem az, tudom.

Hőt vezetsz? Abból esetleg lehetne látni.

2016. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh az már tényleg sok. :( ebben a hónapban pont nem vezettem a hőt.
2016. febr. 9. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!