Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. napja kesik teszt megis...

8. napja kesik teszt megis negativ!?

Figyelt kérdés
2 hete volt peteeresem ( egyutt is voltunk)es egy ideje mar probalkozunk a parommal. Ma vn a 8. Napja,h kesik. Csinaltam vagy 5-6 tesztet mindegyik negativ.eddig egyszer sem kesett a menstruációm. Csak az a furcsa,h sokszor olyan erzesem van,mintha megakarna jonni.reggelente emelygek,de mellerzekenysegem nincsen. Valaki tudna tanacsolni valamit?? Koszonon elore is.

2016. febr. 9. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha két hete volt ovu, hogy lehet az, hogy 8 napja késik??? Ilyen rövid a luteálisod??? Mert általában ovu után két héttel van a nemvárt napja... a teszt is kb. az ovu utáni 2. héttől tudja kimutatni a terhességet, de van, akinek csak később...
2016. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5-6 teszt helyett elég lett volna egy, aztán 2 naponta újabb. Ha nem jön meg, orvos.
2016. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért. Nekem 3 napja késik.A teszt negatív.5 napja mindjárt megjön érzés és néha hányingerem van.
2016. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocsanat elirtam. 3 hete volt peteeresem es tudom,h felesleges volt annyi tesztet csinalnom,de nagyon szeretnenk babat.sztetek meddig varjak az orvossal?negativ teszt ellenere lehetek meg terhes?
2016. febr. 9. 11:23
 5/14 anonim ***** válasza:
három hét után már ki kell, hogy mutassa a teszt...szerintem menj orvoshoz, az tud mondani biztosat...
2016. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3 hete volt a peteeres es 8 napja kesik.szamitasim szerint bar lehet tevedek 1-2hetes lehetek ha terhes vagyok.szoval sztem az orvos nem latna semmit meg de lehet rosszul tudom.
2016. febr. 9. 12:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Az előző menzesz 1. napjától számítják a terhességi heteket! Mikor meg kellene, hogy jöjjön, az ember már 4 hetes terhes!
2016. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
most legalább 5 hetes terhes vagy, ha terhes vagy...de a tesztnek már ki kellene mutatnia...
2016. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor sztem meglatogatom a doktorom
2016. febr. 9. 15:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Már leírtam kb 2 napja egy tök ugyanilyen kérdésnél, de leírom itt is: nekem kb. ugyanez volt. Hasszurka, émelygés, 2 hetes késés, negatív tesztek. Elmentem dokihoz, és az lett a tanulság, hogy nem pukkadt ki valamiért rendesen néhány tüsző, jó nagyok, és folyamatosan termelik az ösztrogént - ez nem engedi megjönni, illetve ez okozza a terhes tüneteket mint pl émelygés. Azt mondta. várjak, szépen le fognak ereszteni a tüszők, mint a szülinapi lufi, és majd megjön, jó erős mensire számítsak... Szerintem sajnos ez sokkal gyakrabban fordul elő, mint egy terhesség ellenére negatív teszt.
2016. febr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!