Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat várok.6 napja...

Tapasztalatokat várok.6 napja késik, tesztem viszont negatív! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Eddig szinte napra pontosan jött a nemvárt,plusz mínusz 1-2 napot leszámítva!

Most viszont már 6 napja késik!Teszteltem is,mivel a párommal babát szeretnénk viszont a tesztek negatívak :(

Még egy aprócska halvány vonalam sincs ami reményt adhatna :( 8 hónapja próbálkozunk,eddig eredménytelenül!

Mit gondoltok?Reménykedhetek még?Vagy meg fog jönni?Volt már valaki így?

Tünetek nincsenek.Hol fáj a mellem,hol nem,de ez mensi előtt is szokott lenni.Meg görcsöl a méhem is.Mindig azt hiszem na most tutira megjött.

Hőmérőzni nem hőmérőzök,nyákomat sem figyeltem,mert nem szerettünk volna rágörcsölni a babadologra.

De ez a helyzet kicsit aggaszt.



2016. febr. 9. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
van hogy késik egy két hetet. ha negatívak a tesztek akkor szerintem meg fog jönni. ilyenkor már kimutatná. használj ovutesztet, azzal sikerült nekünk is a 8. hónapban.
2016. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Esetleg olyan előfordulhatott hogy késői ovum volt?Mert akkor csak később mutatja ki a teszt nem?Vagy lehet csak én tévedek.Bocsi csak már nem tudok mire gondolni.Így hogy késik picit kezdtem beleélni is magamat hogy hátha.Minden apró kis dologba kapaszkodik ilyenkor az ember.Mindenben a reményt látja,hátha...
2016. febr. 9. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt egy másik kérdezőhöz írtam:

Nekem 2014 június 27-én jött volna meg a vérzés, de sehol semmi, még terhességi jelek sem, az első pozitív tesztem kb a 100-adik darab 2014 július 29-én volt. Mikor orvoshoz mentem már 6, de inkább 7 hetes volt a pici.


Szóval bármi lehet! Ne csüggedj! Nem azt mondom, hogy van ott valaki, inkább azt, hogy nem mindenki tankönyv szerint működik.

2016. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mandiga ***** válasza:

Késői ovu lehetséges, és a teszt még nem fogja kimutatni. Egy évben 1-szer 2-szer előfordulhat.

Késői ovunál az a baj, hogy nem tudod mikor fog megjönni, hogy mikor van ovud. Ha hőmérőznél az megmutatnű, vagy az sem. Nekem is ez a helyzetem most, csak jóval többet késik 6 napnál, a ciklusom 59. napján tartok.


Utolsó válaszoló, ahova írtad ezt a választ, ott kérdezlek én is. :)

2016. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Most adtatok kis reményt,hátha mégis :)

Úgy döntöttem hogyha nem jön meg a héten,akkor jövőhéten irány a doki.

2016. febr. 10. 14:17
 6/8 mandiga ***** válasza:

Kedves kérdező.


Mi történt veled azóta?

2016. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött :(
2016. febr. 16. 11:10
 8/8 mandiga ***** válasza:
Nagyon sajnálom. :(
2016. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!