Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tapasztalatokat varok olyan...

SzabinaesKornél kérdése:

Tapasztalatokat varok olyan holgyektol, akik abortuszon estek at! Hogyan, mikent zajlott? Korhazba mennyi ido toltott? Atfutasi idehe Negativ kommentelok kimeljenek

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem kulfoldon csinaltak, rendkivul kulturalt kornyezetben, abszolut profi orvosok. Draga volt, de megerte, m nagyon diszkretek voltak, nem ugy, mint Mo-on, ha tobb tanacsadason kell atesni, majd meg csunyan is neznek az emberre es ereztetik vele, h egy utolso, anelkul, h tudnak az okat a dontesenek...

Szoval, a lenyeg, h en telefonon kertem idopontot a klinikara, majd az idopontban odamentem, megvizsgaltak alaposan, adtak a mutethez ruhat, majd bekisertek a mutobe, elaltattak es ennyi. Semmit nem ereztem, 15 perces volt az egesz mutet. Ebredes utan bevittek egy labadozoba, adtak antibiotikumot, vizet es kekszet, majd 30 perc fekves utan feloltozhettem es mehettem haza. Kaptam tajekoztatot, h milyen komplikaciok merulhetnek fel, es akkor vissza kell menni. Semmi kmplikacio nem volt...

2016. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha nem vagyok indriszkret, akkor megkerdezhetem hogy hol csinaltak es mennyiert??

Mennek en is kulfoldre, de sajna nyelvtudas 0.

2016. febr. 2. 15:58
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Első terhességed lenne?
2016. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem!

Mar van egy 1 eves kislanyom, gyogyszerrel vedekeztunk es ugy lett baba!

Abszolut nem vahyink ra felkeszulve, ezert dontottunk igy sajnos

2016. febr. 3. 12:49
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Szia! A külföldiről nem tudok, nekem Magyarországon volt abortuszom. Védőnőhöz kell menni, Családvédelmi Szolgálatnak hívják, bármelyik kerületbe mehetsz, akár vidékre is. Kétszer kell megjelenni, három napnak el kell telnie a két alkalom között. Velem rendesek voltak. Egyáltalán nem ítélkezett, egy rossz szava sem volt hozzám, sőt az egyik vígasztalt is, mondjuk én bőgtem, mint az állat... adnak egy csekket, azt be kell fizetni és utána te döntöd el, hogy hol csinálják meg, mármint hogy az illetékes kórházba mész az ügyeleteshez, vagy követed az orvosod. Szörnyű dolgokat hallottam az állami kórházakról ilyen téren, illetve a későbbi terhességem alatt én is tapasztaltam, hogy hogyan bánnak az abortuszosokkal, ezért én egy budapesti magánkórházba mentem. Minden rendben volt. Senki nem bántott. Komplikáció nem merült fel. Sajnálom, ami történik veled. Kitartást kívánok
2016. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

hölgy..ez tetszik:-D


egyébként meg: elmész nőgyógyászhoz, megállapítja hogy terhes vagy, mondod nem akarod.

kapsz időpontot a családvédelmis vésőnőhöz, elmész, elmondják mik a lehetőségeid ha megtartod, milyen támogatásokat kapsz.(bár úgy vettem le, nem a pénz hiánya miatt nem kell neked a gyerek)ez még anonim

visszamész három nap múlva, megmondod még mindig nem kell a gyerek, elmondják hogy zajlik az abortusz, megkapod a csekket

elmész befizeted

kérsz időpontot a kórházban

lesz egy-két vizsgálat

utána megvan a műtét, elbódítanak, kikaparnak, este mehetsz haza. ennyi.

2016. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszonom!!!

Tehat ahogy ertelmezem a sajat vedonomet is felkereshetem, ahol lakom, de mehetek barhova!!!

Nagyon nehez dontes volt, de nagyon sok remiszto dolgot hallottam a gyogyszer szedes mellett becsuszott babakrol!!!

2016. febr. 3. 15:59
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha a saját védőnő alatt azt a védőnőt érted, aki a meglévő babád miatt jár hozzátok, akkor nem. A Családvédelmi Szolgálatnál is védőnő van, de csak egy-egy foglalkozik ezzel. Ha beírod a gugliba, kiadja a kerületeket, a nevét, elérhetőségét stb. Bármelyikhez mehetsz, csak előtte időpontot kell kérni. Ha csak a gyógyszer a gond, szerintem gondoljátok át. Ez ma már nem probléma.
2016. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
A nődoki elmondja kit kell keresni.Ha mar szultel egy nap.Nincsenek rossz tapasztalataim fizikailag semmi extra.kb 2 het mire megvannminden papir kenyelmesen.mMire vagy meg kivancsi?
2016. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Ja es engem a kozkorhazban sem bantott senki
2016. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!