Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ma vagyok a lombik beultetes...

Boni86 kérdése:

Ma vagyok a lombik beultetes 12 napján, reggel csináltam egy tesztet, negatív volt! Valaki valami biztato tapasztalatokat írjon nekem! Valami ötletek, remenykedhetek meg?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem korai volt tesztelni. Én 14 nap után csináltam, erős pozi lett,


igaz nem lombik beültetés volt!

De szeretném bennem tartani a lelket mert sikerülnie KELL! :)

Csinálj két nap múlva és ha az is negatív lehet, hogy még nem akarja mutogatni magát a pici :) menj dokihoz az a tuti :)


6 hkm

2014. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm a válaszod!! Majd penteken kell mennem a dokihoz akkor mondja meg az eredményt... Csak kiváncsi voltam, de mostmár megjobban bízom a jóban! Koszi
2014. jún. 11. 10:48
 3/12 anonim ***** válasza:

hány napos emriókat kaptál vissza?

Első!! lombiknál nem annyi idös az a magzat mint természetes úton. Természetes fogantatás mellett is sokaknak kimutatja a 10-es erösségű teszt a 10-12. napon. De kérdező ne add fel, ettől még lehet baba, de tény hogy valószinüleg már lehetne halvány csik, ha 10es teszttel nézted.

2014. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van valami tüneted?

Én is ma vagyok Et utáni 12.napon, teszt negatív, elmentem vérvételre, még nincs eredmény..

2014. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én csak drukkolok, hogy sikerüljön!:)
2014. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

30-an kaptam vissza 3 naposan őket! Sokaknal olvastam hogy nem mutatta ki meg ilyenkor, de penteken kiderül minden;) bízom benne!!

Tuneteim azok mellfeszules, néha hasszurka mintha megjonne, halkan jelzem meg, mindig pontosan jon meg reggel, és az ma lett volna reggel..... Na mar csak majd 9 hónap múlva jon a következő!

Neked vannak tuneteid??

2014. jún. 11. 14:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sikerült, nem is volt semmi tünetem, ez volt az ötödik.
2014. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem egy nőt ismerek, akinek ilyenkor még nem mutatta ki a teszt. Reménykedj, mert ettől még semmi sincs veszve!!
2014. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12. napon még negatív volt nekem, a vérvételen tudtam meg, hogy mégis sikerült. Nálad van eredemény?
2014. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem sikerült:( majd a fagyibabakkal hátha fog!
2014. jún. 13. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!