Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 10 napja késik, nagyon...

Belednyalok kérdése:

Kb 10 napja késik, nagyon szeretnénk kisbabát, csinaltunk tesztet negatív lett, a hüvelyváladék megnőtt, és pár napja kezdődődött napi szinten hányás . Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Okoskodok kíméljenek , azért írtam ki mert jovo hetig nemtudom orvoshoz menni ,(kulfold) csak tudni szeretnem hogy a teszt lehet a rossz vagy van e valami ami vegett keshet ha eddig rendszeres volt
2016. febr. 9. 23:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ebben a cipőben járok.4 napja késik, tegnapi teszt negatív.Tünet: mindjárt megjön érzés, a mellem mindig feszül mensi előtt de most semmi, jah és olyan az arcom mint a baba popsi.Nem jöttek ki a pattanások.
2016. febr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Saját példám alapján tudom, hogy van olyan, hogy egyértelmű hormonális tünetek jelentkeznek már azelőtt is, hogy a teszt kimutatná. Nem tudom, hogy mi ennek az oka, de tuti, hogy van ilyen.

Nekem például az első terhességemnél a fogantatás utáni 7-10. napon egy egész kosárméretnyit nőtt a mellem. A teszt ekkor még nem jelzett semmit, de a változás egyértelmű volt. Nem sima mellduzzadás volt, hanem ténylegesen megnőtt, és úgy is maradt. Soha többé nem fértem bele a régi melltartóimba.

2016. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ugyan így vagyok most én is ... 8 napja késik a mensim és 2 tesztem is negatív...teljesen tanácstalan vagyok hogy most vajon reménykedjek-e :(. Nagyon rossz érzés...nagyon szeretnénk babát. Nekem is vannak premenstruációs tüneteim tehát görcsölgetek illetve egy kis hüvelyi folyás is jelentkezik.
2016. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!