Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e még terhesség belőle?...

Lehet-e még terhesség belőle? Tapasztalatok? A többi lent

Figyelt kérdés

Negatív teszt, 10. dpo, ciklus 28. napja, a ciklus hossza kb. 30 nap átlagosan, enyhe alhasi feszülés, menszi szerű görcsök. 9.dpo-n émelygés tört rám, de ez még korai lenne. 2 éve várok már a gyermek áldásra. peteérés előtt 2 és 3 nappal voltunk együtt a párommal illetve a peteérés napján. Volt e valakinek hasonló problémája és sikerülte a baba?


24 éves vagyok


Köszönök minden választ!



2016. febr. 10. 12:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A tegnapi meg neg volt sajnos, talan tul korai volt...
2016. febr. 13. 14:43
 12/17 anonim ***** válasza:

Holnap ismételj, drukkolok!

Viszont ha nem sikerül, akkor mielőbb keressétek fel az orvost!

2016. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A ma hajnali is neg. Lett. Most mar nagyon elbizonytalanodtam, meg mindig nem jott meg, de ma mar a 14. Dpo-n vagyok es 32.ciklusnapon. A lelkemben erzem, h most sikerult, de az a rohadt teszt meg mindig negativ, ketsegbe estem.. :"(
2016. febr. 14. 06:41
 14/17 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem jott meg, de elkezdtem barnazni szoval valszeg ez a honap sem jorr ossze sajnos, de nem szabad feladni, uj honap uj remeny
2016. febr. 15. 18:13
 15/17 A kérdező kommentje:
Hat mar eltelt 3 honap, akkor sajnos megjott es marciusban is illetve aprilisban is. most a 31. cn-on vagyok. A mellem embertelenul faj es erzekeny, be van szabalyszeruen durranva, tegnap egesznap szurkalt a petefeszkem, mara nem varom, tegnap csinaltam egy tesztet de negativ, hozzateszem a mellem meg eletemben nem fajt ennyire, paradicsomot es uborkat eszek allandoan, hanyinger nincs, tudom h ez lehet a menszesz jelei is, de azert remenykedek, van egy belsohang ami azt sugja h most sikerult, biztatasra lenne szuksegem, van olyan aki igy jart? Es leirna a tapasztalatait?
2016. máj. 22. 14:13
 16/17 A kérdező kommentje:
Akkor majus 24 en menstrualtam utoljara, azota 13+5 hetes kismama vagyok :) aki boldog
2016. aug. 28. 21:32
 17/17 A kérdező kommentje:
Azóta már meg is született a kislányom, akit imádok!!! Ez év március 8-an született 3500 grammal 55 cm-rel, a neve Elena Bella
2017. okt. 31. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!