Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle mártogatós teszt?

Facelle mártogatós teszt?

Figyelt kérdés

Nemvárt előtt 4 nappal (hétfőn) negatív. Másnap halványbarnás pecsét, de semmi vérzés (kedden), és rákövetkező nap (ma) sem, sem pecsét eddig. A hőm nem túl magas 36.5 (de az alaphőm olyan 36.2). Péntekre nem várom. Több tesztet nem mertem csinálni. Majd talán a nemvárt napján leghamarabb.

A kérdésem, hogy a Facelle másnál is volt e későbbiekben pozitív?

A One Step az első gyereknél is csak egy nappal a nemvárt előtt lett pozitív és progipótlást kellett, hogy kapjak. Szóval nem tudom, mit vártam a korai teszttel. De már nagyon türelmetlen vagyok, mivel rá is régóta várunk. És közben bébibumm van a környezetünkben persze.



2016. febr. 10. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges tesztelni ha még meg se kell jönnie,sőt ha késik is,ráérsz egy hétre rá...Attól még,hogy mindig tesztelsz,nem leszel előbb terhes.Tudom,hogy nehéz,de magadat idegesíted.
2016. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom... de mikor kiderül hogy baba van már kezdhetem is az Utrogestant használni. Jobb lesz mielőbb tudnom. Persze tény, hogy nem a nemvárt előtt, inkább utána pár nappal.

Az egy hét lehet túl sok az esetemben.


Várok tapasztalatokat is a Facelle-lel kapcsoaltban. Köszi!

2016. febr. 10. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a teszten múlik, hogy terhes vagy-e. Semmi haszna a türelmetlenségnek, és nem érdemes másokkal sem foglalkozni. Különben csak magadnak csinálsz idegességet. Várd meg a pénteket, aztán tesztelj minden nap, amíg meg nem jön vagy pozitív nem lesz. De ne kérdezgess itt, mert teljesen felesleges.


A Facelle egyébként ugyanolyan, mint a többi. Mártogatni meg a nachost szokták.

2016. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjott
2016. febr. 11. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!