Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz napjan nem jot meg...

6+562 kérdése:

Menszesz napjan nem jot meg teszteltem ketot pozi, ra hatnapra vereztem enyhen orvos nem latot babat elkultot laborba vizelet masnap az elso az is pozi, egy het mulva uh ilyenkor mi vanvan? Van remeny,?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bármi lehet. Lehet még túl kicsi volt amikor uh-n nézte. Vérzés lehet terhesség alatt is.


Nem akarok reményt kelteni, de szerintem lehet.

2016. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen.:) van! A "nem latott babat" alatt mit ertesz? Petezsak, szikholyag, embrio, felritkulas? Nyilvan nem azt mondta, hogy nem lat babat.


Adott utrogestant a verzes miatt?

2016. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy semit nem latot,de a papiron gravra utalo jel lathato ezt irta, es labor ami vizelet első reggeli semmi gyogyszert nem kaptam
2016. febr. 11. 23:25
 4/11 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Kérdező, te egy háborúban nagyon jól helyettesítenéd az Enigmát. Olyan szintű a titkosírásod, hogy nemcsak az ellenség, de a sajátjaid sem értenék.
2016. febr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
:D nekem is vagy háromszor kellett elolvasnom, hogy megértsem a kérdést!!!!
2016. febr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De jo nektek h ilyen dolgokon vagytok ki akadva en teljessen ki vagyok lelkikeg,ti meg ugy gondoljatok ez vicces hogy valamit nem jol irok vagy fogalmazok ugye? ,:( hat koszonom a segitseget! Egyebken 34eves vagyok van ket gyerekem az elso hazasagbol,5 eve vagyok parommal es sajnos nem jon a baba mindent kiprobaltunk teak vitamin gyogyogyszert,vegul meddosegi vizsgalat hsg ki derult el vannak zarodva petevezetoim,ossze vissza mentunk szegedtol pestig,majd talalkoztam bekesmegyeben egy jo dr.szeptemberben mutot laparal,inofolicot ittam azota is,menszim febr.3 an kelet volna meg jonni es nem jot azon delutan teszteltem medi labal mind ketto teszt pozi,ereztem hogy oke :)es erre 9
2016. febr. 12. 08:50
 7/11 A kérdező kommentje:
9 elkezdtem verezni a dr megvizsgalt azt mondta semi baj de nem lat terheseget mert korai terhesrgre gondol mert januar 6 volt meg,adot laborba beutalot reggeli vizeletet vittem ja kedden vizsgalt a dr,szerdan volt labor csutortok reggel mentem az eredmenyert ami pozi,jovohet kedden var vissza a dr,en meg szepen verzek,ezert vagyok ki akadva,semmi gyogyszert nem kaptam,nem tom mi van most.nem gorcsolok csak verek mint egy menszi de azert nem anyira de jon szepen,:(
2016. febr. 12. 09:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, ilyenkor szoktak adni progeszteron pótlást, mert annak a hiánya okozza a vérzést...nem értem, a dokid miért nem írt fel neked...
2016. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Érdekes én eltudtam olvasni elsőre, és meg is értettem. A kérdező megtanult írni, ti meg tanuljatok meg olvasni!
2016. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
másik orvos azonnal, utrogestan azonnal! nem húzni az időt!!
2016. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!