Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egens hcg teszttel érdekelnéne...

Mandiga kérdése:

Egens hcg teszttel érdekelnének tapasztalatok. Mennyire megbízható? Szokott szellemcsíkos ál"pozitív" lenni?

Figyelt kérdés

Ma úgy jártam, hogy véletlenül a 25-ös tesztet bontottam ki, nem figyeltem, és megjelent egy nagyon halvány csík, viszont tegnap a 10-es negatív lett. Ez lehetséges? Esetleg rosszul csomagolták? Vagy nem megbízható?


Itt a tesztem, a kék az tegnapi facelle:


[link]


[link]


[link]


2016. febr. 12. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt jött ki? Szerintem ez pozi. Nem szürke a csík hanem rózsaszín! Ismételd meg szerintem a tesztet holnap reggel!
2016. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 A kérdező kommentje:
Egyből láttam rajta, csak betudtam árnyéknak, mert sokat teszteltem már, de facelle teszttel, és az mutatott már párszor halvány pozit majd félre tettem, nem foglalkoztam vele, és később erősebb lett. Viszont 25-ös, nem 10-es, a 10-es tegnap negatív lett.
2016. febr. 12. 19:40
 3/110 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen negatív teszt.
2016. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy negatív, én is arra tippelek, de van ott valami, élőben azért jobban látszik, keresni sem kellett a csíkot.
2016. febr. 12. 19:47
 5/110 A kérdező kommentje:

Így talán jobban látszik.


[link]

2016. febr. 12. 19:56
 6/110 anonim ***** válasza:
Halvány pozitívnak tűnik nekem így kezdődött :) vagy még ennyire sem volt halvány.Aztán digitális tesztet vettem más nap az kimutatta 2+3 hetes terhességet szerintem próbáld azzal holnap vagy várj még két három napot :)Szorítok :)
2016. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy szorítasz. Szeretnék babát, de már annyi negatív, és halvány pozinak vélt tesztet láttam, igaz csak facelle, hogy már nem tudom mire gondoljak. Azt sem tudom mikor jön meg, már nagyon sokat késik, hétfőn kérek időpontot dokihoz, eddig vártam. Ez a 60. napom. És szörnyű ez a bizonytalanság. :(
2016. febr. 12. 20:09
 8/110 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő pozinak tűnik, pedig nem vagyok egy belelátós fajta.
2016. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 anonim ***** válasza:
Énis látom mindkettön a csikot,a kazettás tesztel kapcsolatba sajnos pont ezzel a falytával nincs jo tapasztalatom.Nekem multhonapba kb 4 ilyen tesztem lett ès mégsem voltam terhes.De neked két különbőző teszted van;)Drukkolok hogy szépen erösödjőn.
2016. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/110 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, láttam már több helyen a neved, meg a facelle tezstjeidet js én mindig láttam rajta a halvány csíkokat és ezen a teszten is látom. Nekem bejött a perdictor early, próbáld meg azzal. Ennyi teszt nem lehet szellemcsíkos. Akarhány tesztet csinálsz mindegyiken van halvány csík! Szerintem ne add fel! Drukkolok nagyon!
2016. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!