Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egens hcg teszttel érdekelnéne...

Mandiga kérdése:

Egens hcg teszttel érdekelnének tapasztalatok. Mennyire megbízható? Szokott szellemcsíkos ál"pozitív" lenni?

Figyelt kérdés

Ma úgy jártam, hogy véletlenül a 25-ös tesztet bontottam ki, nem figyeltem, és megjelent egy nagyon halvány csík, viszont tegnap a 10-es negatív lett. Ez lehetséges? Esetleg rosszul csomagolták? Vagy nem megbízható?


Itt a tesztem, a kék az tegnapi facelle:


[link]


[link]


[link]


2016. febr. 12. 19:22
 81/110 A kérdező kommentje:

Szia. Igen, teszteltem. Ovuteszt full pozi, david hcg teszt nega.

Ezek szerint a facelle tényleg csak a megemelkedett LH-t mutatja, akkor lehetséges, hogy sokan ezért tesztelnek halvány "pozit"?


[link]

2016. febr. 17. 09:54
 82/110 anonim ***** válasza:
Nahát! Ezt nem gondoltam volna hogy az ovut jelzi a hcg teszt halványan. Sajnálom hogy nem baba van a dologban, de legalább van peteérésed.
2016. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/110 anonim ***** válasza:
De nem mindeggyik teszt,a legtöbbnek a tájékoztatojàba bele irják hogy milyen hormonokra lehet érzékeny.Mivel nekemis van ithon olyan Egenses tesztem még ezért elolvastam az utmutatatoját és semmi sincs bele irva ezzel kapcsolatban.De multkor pont olyan tesztet vettem amibe bele volt irva hogy csak ès kizárolag a hcg re érzékeny,sem Lh sem más hormont nem mutathat ki.Sajnálom kérdező hogy ez lett de azért orvost még keress fel,ha a tőbbi hcg a peteérést mutatta akkor elvileg ennek a David tesztnek is kellet volna nem?
2016. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/110 anonim ***** válasza:
Hú hát érdekes. Akkor valószínű, hogy tényleg ovud van és azt mutatta a teszt is. Bár vegyes vélemények vannak erről, van,aki szerint kizárt,hogy Lh-ra reagáljon egy hcg teszt. Kíváncsi vagyok, hogy holnap-holnapután milyen lesz az ovuteszted.
2016. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/110 A kérdező kommentje:

Érdekes igen, de láttad a teszteket, az ovutesztet is. Másra nem tudok gondolni, mindenesetre tovább figyelem. Itt a gyakorin sokan hülyeségnek tartják, hogy a hcg teszt reagál az LH-ra, pedig nem az. Régebben is megfordult a fejembe, az ezelötti kérdésemnél is. Mikor feltettem azt a kérdést, rá 15. napon megjött, ezt én is csak most néztem meg. 1-én kérdeztem, akkor csináltam a tesztet, majd 15-én megjött, és 1-én esett le a hőm is. Most viszont a hőm egyhelyben stagnál, se le, se fel nem megy. Hát ez bizony érdekes. És ahogy mondod, legalább van peteérésem, ez legalább nyugató.


Nézd meg az akkori görbém.


[link]

2016. febr. 17. 16:29
 86/110 A kérdező kommentje:

Monoka.


A david talán azért nem mutatta, mert nem olyan érzékeny, nem 10-es. Valósznű a facelle kimutatja, ha akkor tesztelsz, mert az érzékeny, és ezek szerint az egens is, habár annak meg a csomagolását cserélték fel, az tuti, mert a 25-ös mutatta, a 10-es meg negatyv volt. A tájékoztatójukba nem szerepel, hogy érzékeny más hormonra is. Hát pedig láthatjátok, ezt nem én találtam ki.

Az élrzékeny teszteknek van hátrányuk is, meg előnyük is, ezzel számonlni kell, csak eléggé lesújtó, mikor látsz egy kis reményt, és bumm a vége.

Tovább figyelem magam, azt meglátjuk mi lesz ezek után. Az biztos, hogy hcg tesztel kisérletezni nem olcsó mulatság. :(

2016. febr. 17. 16:39
 87/110 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Az ovutesztem ma is pozitív.


[link]

2016. febr. 18. 11:14
 88/110 A kérdező kommentje:
Most néztem a tv-be, hogy Magyarországon egy tanárnő szült, és nem vette észre, hogy terhes, két tesztet csinált, mindkettő negatív lett. :O
2016. febr. 18. 12:16
 89/110 A kérdező kommentje:
Iskolába dolgozik, lehet nem tanárnő, na de nem is ez a lényeg. :)
2016. febr. 18. 12:17
 90/110 anonim ***** válasza:
Tők igazságtalan hogy aki akar annak olyan nehezen megy aki meg nem akar annak pikk pakk,az eggyik koléganöm 2 honapja van eggyütt a barátjával ès máris terhes lett.Ma már ènis teszteltem egy Negativat,azt az Egens tesztet használtam amit te is,mert csak az volt ithon.Vasárnapra nemvárom.Továbra is megy a drukk hátha lessz még valami.
2016. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!