Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy szinte állandó...

Lehetséges hogy szinte állandóan pozitiv legyen az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Már nagyon el vagyok keseredve mert sok napig pozitiv aztán egy napig negativ es ismet folyamatosan pozitiv.Kezdek nem hinni benne pedig ugy biztam benne hogy ezzel végre sikerül.Tudja valaki hogy miért van ez?

2016. febr. 13. 18:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól elolvastad,hogy is kell használni?? Ez nem olyan mint a terhességi teszt,hogy a 2 csík az 2 csík és jól van... nem mind1 mennyire is erős a második csík
2016. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miota szeretnel gyereket?
2016. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg magas az lh szinted, szóval a helyedben nézetnék hormon sort.
2016. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igen,pontosan tudom hogy csak akkor pozitiv ha ugyanolyan vagy erösebb...egy éve próbálkozunk.mult honapban kezdtem az ovu tesztelést,akkor szépen működött,egy napig volt pozitiv és éreztem is a peteérést majd két hét mulva meg is jött de furán csak másfél napra...ezért csináltam is terhességit de sajna negativ és ebben a honapban meg állandóan poztiv az ovu-egy két nap volt csak negatív.
2016. febr. 13. 20:33
 5/18 A kérdező kommentje:
lehet hogy a netről rendelt olcsóbb sokdarabos teszt a baj? mert az elsö honapban drogériában vettem és azzal nem volt ilyen gondom.persze az csak 8 db volt (abbol egy pozitív) ez meg netről rendelt,itt olvastam róla hát megvettem 25 db-os és abból 18 pozitív volt ..ha nem több...
2016. febr. 13. 20:39
 6/18 A kérdező kommentje:
volt esetleg valakinek olyan tapasztalata hogy az olcsóbb teszt nem olyan megbizható?mert a patikusok mind azt mondják hogy az lehetetlen...és ugyanugy pontosaknak kell lenniük.több patikában is megkérdeztem.
2016. febr. 13. 20:42
 7/18 anonim ***** válasza:
David tesztet vettél most? Mert én úgy láttam sokaknál mutat szinte mindig pozitívat. ki kell tapasztalni kinek melyik válik be. Nekem csak a zöld one stepes vált be, a többi nem...
2016. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Nekem egy ciklus alatt többször volt pozitív az ovu tesztem. Egyszerre 3 fajtával teszteltem. David, one step es expect. Kiderült amiatt pozi mert PCOS vagyok... Emiatt írtam neked a hormonvizsgalatot.
2016. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
4 honapja voltam dokinál mert késett majdnem 3 honapot és akkor megvizsgált.nincs egy picike kis ciszta sem hálistennek teljesen cisztamentes vagyok viszont igy csak hormonzavarokra tudott gyanakodni és ki is vizsgáltuk,igen,pajzsmirigy alulműködés de még nem vészes stádiumban és azonnal elkezdtük kezelni.Igen most a David teszt az amelyik rendetlenkedik.az expect a mult honapban megbizhatobbnak bizonyult.Azért próbáltam ezt ki mert itt olvastam rola és a patikusok is megerösitették hogy jonak kell lennie.hát nem az...Tehát akkor az lesz a baj? viszont semmi peteérésre utalo jelem nincs és mindig szokott lenni.már kellett volna lennie.
2016. febr. 13. 21:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Milyen érzékenységű a teszt?
2016. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!