Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt? Teljesen elbizonyta...

Ovu teszt? Teljesen elbizonytalanodtam.

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtem ovu tesztelni. 2016.02.03án volt az utolsó menstruációm első napja. 2016.02.10-én este csináltam lh tesztet, úgyhogy egész nap nem pisiltem, így egy elég halvány második csík jelent meg. A következő tesztek 13. és 14-e este, illetve 15-én reggel volt, mindegyiken sokkal halványabb, szinte már hómező volt. Az ovulációm elvileg 16-17-e körül lenne. Nem tudom, hogy esetleg lehetett-e már peteérésem vagy majd csak ezután lesz? Illetve majd csak egyik nap full pozitívat tesztelek, mert annyira megemelkedik az LH szint. és egyébként előtte utána full teljesen negatív? Vagy valami gond lehet?
2016. febr. 15. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a one steep tesztem volt. Vaterán vettem, 50 Ft-ra jött ki darabja. 29 napos ciklusaim voltak, már a 10 naptól teszteltem. Nagyon-nagyon halvány volt napokig, aztán 15-16. napon minimálisan erősebb és csak a 17. napon lett erős. 1. nem biztos, hogy 14. napon ovulálsz (nekem a lányom a 20. napon fogant) 2. egy hónap nem hónap (lehet ez pont egy terméketlen hónap) 3. lehet Neked ez a teszt nem megfelelő érzékenységű.
2016. febr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!