Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy akik felelőt...

Miért van az hogy akik felelőtlenül szexelnek és nem szeretnének gyereket azoknál összejön, akik pedig tényleg szeretnének és próbálkoznak azoknak meg nem sikerül?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
És miért van az, hogy a háborús bűnösök 90-100 évig élnek?
2016. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hülyéké a szerencse..
2016. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem lehet általánosítani. Akik szeretnének gyereket és próbálkoznak, azoknak a többségénél is összejön idővel.

Csak nyilván hosszabbnak tűnik a várakozási idő, ha valamit nagyon szeretnénk, mint amikor "mindegy", vagy ha egyáltalán nem tervezzük. Szóval ez teljesen szubjektív... gondolj bele: ha van egy pár, akik mondjuk nem megfelelő védekezéssel szexelnek és fél év után összejön a terhesség, náluk túl korainak tűnik; míg egy gyermekre nagyon vágyó párnak fél év várakozás rendkívül idegőrlő. Pedig ugyanannyi időről van szó, csak a megélése más.

2016. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. febr. 15. 13:12
 5/11 anonim ***** válasza:

Hàt, nàlunk 1-1, van egy nem tervezett gyerekünk, meg van egy tervezett, aki igencsak hamar összejött. Az apa ugyanaz mindkét esetben, csak mielőtt valaki beleàllna.



Szerintem amúgy nem àll a tézised. Sokan szexelnek felelőtlenül, és nem lesz baba, és sok olyan pàrnak lesz, akik tudatosan tervezik. Én pl. nemnagyon ismerek olyat, akiknek nem jött össze tervezett baba.

2016. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is egy tervezett van, és egy nem tervezett (pocakban, naptármódszer mellett fogant). Ha úgy vesszük, a tervezett és a nem tervezett ugyanannyi idő alatt jött össze, csak az egyiknél éveknek tűnt, a mostaninál meg nem számolgattam, hogy jaj, mennyi idő telt már el, egyszerűen csak meglepődtem. Terveztük, csak későbbre, ezért is védekeztünk, még ha nem is atombiztos módon. Végül is örülök, mert tudom magamról, hogy rendesen rá tudok parázni, görcsösen ovut figyelgetni, ciklus végén millió tesztet ellőni... így ezt mind megspórolta nekem a baba azzal, hogy váratlanul becsúszott.
2016. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A felelőtlenül szexelőknél is pont annyiszor "nem jön össze a baba" mint azoknál akik teherbeesési/ejtési szándékkal szexelnek.
2016. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az élet kegyetlen..
2016. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

csak néhány ok:


akik nem szeretnének, azoknak is sok alkalommal nem jön össze, hiszen csak egyszer sikerül be a gyerek.


akik akarnak, azoknak is összejön, mert itt is, és az életben is csomó nő 1., 2. próbálkozós hónapban terhes lett, ugye tervezve.


akik felelőtlenek és sikerül nekik vagy akik akarnak, de nem sikerül nekik, mindig feltűnőbb esetek, mint az átlag, ezért soknak érződik a számuk.


mert az élet nem igazságos és a komplementer sztereotípiák nem működnek. vagyis, pl. a gazdagok nem automatikusan gonoszak a gyerekeikkel, és a szegények nem automatikusan jól bánnak a gyerekeikkel, a vékonyak nem bánnak szemét módon az emberekkel, és a ducik nem alapból kedvesek. sőt, van olyan, hogy valaki egyszerűen csak szép, okos, gazdag vagy szerencsés.

2016. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Decemberden a szupermarket előtt egy kéregető cigányasszony a szemem előtt verte főldhöz a kb 1 éves gyerekét és utánna még jól bele is rúgott, annyira, hogy a gyerek szinte nég sírni sem tudott, mert alig kapott levegőt. Én pont akkoriban vetéltem el és szonorúan gondoltam arra, hogy lám ennek az asszonynak megadatott a gyerek én meg, aki annyira szerettem és óvtam volna a gyerekemet, elveszítettem. Ezt tartom én nagy igazságtalanságnak. Sajnos ilyen az élet.
2016. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!