Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelés után 10 perccel még...

Tesztelés után 10 perccel még negativ, majd órákkal később már pozitív volt az ovulációs teszt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Párommal babát szeretnénk. Ma vagyok a 10. ciklusnapon, az utóbbi hónapokban 26 naposak voltak a ciklusaim. Napközben csináltam egy expect ovulációs tesztet. 10 perccel később egyértelműen negatív volt a teszt. estére (nagyjából 6 órával később) pedig kétség nélkül pozitív lett. Szerintetek akkor most melyik eredmény valós?
2016. febr. 15. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Szexelj amikor jól esik! Össze fog jönni.
2016. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van képed?
2016. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van, de sajnos nem tudom hogyan tudom feltölteni ide.
2016. febr. 15. 20:10
 4/8 A kérdező kommentje:
2016. febr. 15. 20:11
 5/8 whitelady1 ***** válasza:
Ez nem pozitív még! Majd ha egyforma erős vagy erősebb mint a kontrol csík!!!
2016. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem pozitìv. Akkor pozitìv ha a tesztcsìk erősebb, vagy legalàbb ugyanolyan erős, mint a kontroll csìk.


Pàr napig még tesztelj, làtni dogod ahogy erősödik.


Nekem amúgy ami pozitìv volt, az most, hónapokkal később is szépen làtszik. Negatìvnàl ugyanúgy. Viszont àltalàban jobban értelmezhető volt az eredmény akkor, amikor màr megszàradt a teszt (one step). Néhàny kivételtől eltekintve

2016. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem adom fel, folytatom a tesztelest. :)
2016. febr. 16. 08:15
 8/8 anonim ***** válasza:

En is azt hasznalom.

Amit 5 perc utan mutat azt nem kell nezni csak azt amit 5 percen belul mutat. Mert az lehet szaradasi csik is es az mindig erosebb mert kiszarad.

2016. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!