Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mit tett az érdekében,...

Ki mit tett az érdekében, hogy lehetőleg fia legyen?

Figyelt kérdés

Lányaink vannak, szeretnénk nekik kisöcsit, mert nagyon öcsire vágynak, mondhatni ezt "rendelték" és hát nekünk se lenne ellenünkre :)

Aki fiút szeretett volna, és valami trükk, praktika szerint próbálkoztak, és bejött a módszer, írna valami tanácsot, biztatást? Hányadik hónapban volt siker?

Úgy hallottam, peteérés napján kéne együtt lenni, amikor leesik a hő... mondjuk ha mérném és látnám, reggel lent van a hőm, rögtön lehet próbálkozni, vagy annak a napnak az estéje is belefér még? Tud valaki pozitív példát, hogy összejött a kissrác?

Köszi!


2016. febr. 15. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Negatív példa vagyok :D ovuteszt pozitív napján fogant a harmadik kislányunk. :) Várnunk kellett volna az első negatív napig, talán akkor kisfiú lett volna.
2016. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Várhattok,ehettek ezt,ihattok azt, főleg,hogy a spermiumon múlik minden. :-) Esetleg kérd meg a férjedet,hogy koncentráljom rendesen,hogy bizony y legyen x helyett...
2016. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

semmit

mégis fiú lett a második

2016. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:)) de aranyos:)) a férjed spermáival beszélgess el! ha mégsem értenék meg, ne aggódj, a megtermékenyítés után úgy 15 évvel már néha hallgatni fognak rád is:)
2016. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de jófejek vagytok :D

Amúgy ha megint lányunk lesz, akkor örömmel fogadjuk mindenképp, de hát a csajok már nagyon öcsire szavaznak, remélem, sikerrel járunk. A lányok mind direkt lettek lányok, ovu előtt készültek, na, majd meglátjuk, mi lesz :)

2016. febr. 15. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:

2 gyermekem van.

Elsö lány.Nem tudom.Második fiú.Akit terveztünk.Peteérés elött voltunk együtt.1-2 nappal.És gyetyába is maradtam kb 5 percig..

Én akkor mikroszkopos csodát használtam,és lh tesztet.

2016. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 whitelady1 ***** válasza:
Én ovu teszteltem és hőmérőztem is. Ovu utáni napon voltunk együtt! 6. hónapban sikerült a baba. Abban a hónapba teljesen letettem a sikerről és lám mégis! Drukkolok hogy sikerüljön a fiú ;)
2016. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán terveztük hogy mikor legyünk együtt. A lányom tuti hogy a peteérés előtti napon fogant mert utána már nem voltunk együtt. A másodiknál előtte és utána napon is együtt voltunk, pont a peteerés napját hagytuk ki. Végig úgy voltam vele hogy úgyis lány lesz, erre a 15. Heten az uhn ott fityegett a kuki meg zacsi 😁. Most pedig a p.é. előtt voltunk egxütt, mérges is voltam hogy tuti nem jött össze a baba mert pont akkor nem voltunk együtt mikor kellett volna. Első körben azt mondta a doki h lány, de jövőhéten már látszódni fog rendesen 😊 16 hkm
2016. febr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!