Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja volt pé-m és azóta...

Euio kérdése:

7 napja volt pé-m és azóta görcsölget a hasam, hol kicsit, hol jobban. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Gondolom nem beágyazódás mert pé. óta tart minden nap, nemvártig még pont egy hetem van. semmi más " tünetem" nincs.
2016. febr. 15. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
PMS
2016. febr. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem peteérés után szinte minden ciklusban (mozgástól, étrendtől függetlenül) végig görcsölget, szúrkálgat a hasam a menstruációig. Így minden hónapban reménykedem, hogy ez most biztosan baba, de eddig sajnos mindig csalódnom kellett. Szerintem túl korai lenne mèg bármit is érezned egy esetleges terhességből. De nem lehetetlen, ha védekezés nélkül voltatok együtt...
2016. febr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!