Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukák, kismamák, rendszertel...

Anyukák, kismamák, rendszertelen ciklus mellett mennyi idő alatt sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Érdekelnének a tapasztalatok, milyen rendszertelenségűek voltak a ciklusaitok, mennyi idősek vagytok, kellett-e orvosi/ gyógyszeres közbenjàràs...

Hasonlò cipőben jàrok, most szeretnénk belevàgni, érdekel, hogy màsnak hogy sikerült.



2016. febr. 16. 06:23
 1/3 anonim ***** válasza:
27 eves voltam...valamikor majusban kezdtunk probalkozni eloszor spontan, aztan augusztustol elkezdtem homerozni es ugy 3.ra sikerult, oktoberben...tehat kb 5 honapba kerult. semmit nem szedtem.csak a magzatvedot(elveitet) kb augusztustol. a ciklusaim 30 es 50 nap kozott mozogtak. a sikeres ciklusom 21. napjan volt peteeresem, az tehat epp egy 36 napos ciklus volt. ami még erdekes hogy a szules utan teljesen bealltak a ciklusaim.28-32 naposra. ennek ellenere a kisteso nehezen jott,.szinten 5. honapra, de ovu teszt es teak kellettek hozza....
2016. febr. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem e évente egyszer, max kétszer volt menszeszem. Első próbálkozásra sikerült teherbeesnem, mindenféle külső segítség, gyógyszer, beavatkozás nélkül. Igazából az orvosok nem is tudták/tudják az okát a menszeszgondjaimnak, így kezelni sem tudták volna.
2016. febr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Februárban voltam nődokinál, akkor még védekezés mellett, de még rendszertelenebbé vált, volt három hétig tartó vérzésem is, az alapvizsgálatokkal nem találtak semmit. Nyáron kezdtünk el próbálkozni, 28-56 napos ciklusaim voltak, időnként 3-5 hétig tartó vérzéssel megkoronázva. Pont az öt hetes vérzés után sikerült teherbe esni, mikor kb. újra el akartam menni a dokihoz, hogy nézzen meg alaposabban, mert ez már nem állapot. Ekkor már három hónapja "próbálkoztunk", csak Elevitet szedtem mellé, mást nem.

30N

2016. febr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!