Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor tényleg megjöhet...

Most akkor tényleg megjöhet attól függetlenül, hogy létrejött-e terhesség?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg az ilyen kérdés mostanában és a vélemények is megoszlanak, de én így még nem jártam. Pénteken kíváncsiságból teszteltem, negatív lett, megjött szombat reggel, olyan délutánra "indult be". Másnap még véreztem, de csak tisztaságit használtam, lévén, úgyis sűrűn jártam itthon a wc-re. Szóval fogjuk rá, hogy szombat és vasárnap megvolt, de nem nagyon kellett tampon után kutatnom itthon. Hétfőn már csak barnázás (3. nap). Most akkor 2 dologra tudok gondolni és nem tudom melyik a valószínűbb. 1.-Terhes lettem, a teszt korai volt, és megjött mellette. 2.-Hormonális okok, esetleg nincs peteérés, túl vékony méhnyálkahártya. Őszintén megmondom, tesztet azóta nem is csináltam, mert nem látom értelmét. Kizártnak tartom a terhességet "vérzés" mellett, akkor viszont egyéb gondjaim lehetnek... Szerintetek?
2016. febr. 16. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Az is lehet terhesség jele, hogy megjön, csak jelentősen rövidebb vagy másabb, mint szokott. Előfordul, főleg, ha később jött össze a baba és nem a ciklus közepén.
2016. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!