Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tojásfehérjeszerű nyálkahárt...

A tojásfehérjeszerű nyálkahártyát hogy tapasztalom? Egész nap, vagy csak néha? Úgy értem, hogy nem folyamatosan van bővebb folyásom, csak időnként.

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, az attól még termékenynek számít. Nem kell folyamatosan nyákot találni. A nap során legerősebb "tünetet" kell figyelembe venni.
2010. márc. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. márc. 31. 08:01
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha hétfőn volt a legtöbb és kedden voltunk együtt, akkor az még jó, h terhes legyek?
2010. márc. 31. 08:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Azokon a napokon,amikor ezt a folyást tapasztalod,esélyes vagy a teherbeesésre,teljesen mindegy,hogy kevesebb vagy bővebb a folyás.Jól időzítettetek,nyugi:)

Persze ne hagyjátok abba az akciókat,innentől minden másnap legyetek együtt,azzal még több esélyt adsz magatoknak a babára.

Ha használnál ovutesztet,és hőmérőznél,az nagy segítségedre lenne a folyás figyelgetése mellett.

Sok sikert!

14 hetes kismama.

2010. márc. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

még annyit, hogy a folyás előjele az ovulációnak. az utána követő "száraz" napon van valamikor.


pl itt van a görbém, ezen is így történt. (de ne azt nézd, hogy hova húzta, mert rossz helyen van a vonal)


[link]

2010. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hőmérőztem 2 hónapig, de teljesen rástresszeltem, úgyhogy abbahagytam. Ovu teszttel úgy jártam a múlt hónapban, h a 12 napon volt full pozitiv, utána már halványodott. Nődoki csinált a 15. napon uh-t és még ott volt a 22 mm-es petesejt. Szóval nem tudom... Most ovu tesztet nem vettem, csak magamat figyelem és teljesen nyugodt vagyok. :) Ez sem utolsó szempont. :)
2010. márc. 31. 08:59
 7/9 anonim ***** válasza:

teljesen igazad van. 08:54 vagyok


mi következő hónapban próbálkozunk majd. ez az első és utolsó ciklusom, amit hőmérőztem. csak meg akartam tudni, hogy van-e pé-m, meg ilyenek. most megnyugodtam, de élesben nem fogok se ovu tesztelni, se hőmérőzni, csak együtt leszünk, amikor kedvünk tartja és kész.


nagyon sokat számít a lelki kiegyensúlyozottság. szeressétek egymást, élvezzétek az együttléteket és mielőbbi gyermekáldást!

2010. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenkinek sok-sok babócát kívánok. :)
2010. márc. 31. 09:09
 9/9 anonim ***** válasza:
:)
2010. márc. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!