Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok. Eddig...

13 hetes terhes vagyok. Eddig minden értékem normálisnak mutatkozott szerintetek mennyire csökkent a vetélés lehetősége?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
a vetélés lehetősége sajnos sose csökken,de ha minden rendben van ne izgulj!!!!Tudom mit érzel.én is így voltam,alig vártam hogy ismét orvos lásson és azt mondja minden rendben.ne izgulj,mert ha kiegyensúlyozott vagy,annál jobbat nem tehetsz a babádnak!!!!
2010. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vetélések 85 %-a az első 12 hétben következik be, tehát igen, most már sokkal kisebb az esély arra. Nyugodj meg, ahogy az első válaszoló is írta, a legfontosabb, hogy kiegyensúlyozott légy és ne stresszelj ezen!
2010. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy attól a pillanattól, hogy van szívhang, 2%-ra esik a vetélés kockázata. TEhát ha élő embrió van a pocidban, akkor kevés az esélye. Ne aggódj, ha maradni akar a baba, akkor maradni fog. :)
2010. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
12. héten vagyok és én is ezen stresszeltem, de most már kezdek megnyugodni, ahogy telnek a napok. Mekkora a babád? :)
2010. febr. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!