Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3hete késik a menstruációm,...

3hete késik a menstruációm, csináltam tesztet és negativ lett (predictor) délutáni vizeletből csináltam! Fehér váladékos folyásom van! Szerintetek fennt áll a lehetősége hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
10 napja késik a menstruációm,Vagyis szedtem a fogamzásgátlót és pont a végén jártam már a 4 sárga placebo (hatástalan tabtettát)szedtem ami alatt meg kelett volna jönnie a mensimnek, bevallom voltak olyan napok hogy elfelejtettem beveni de utánna szedtem, viszont mikor beszedtem a hatástalan placebo tablettát már nem szedtem tovább, a párommal ugyebá ezt nem beszéltük meg, és aktusnál belém élvezett és nem tudta hogy már nem szedem a tablettákat, majd közöltem vele...ugyhogy ha innenstöl nézzük akkor lassan 3 hete hogy nem jött meg csináltam tesztet és negativ lett (predicor) délutáni vizeletből csináltam meg! Hát utánna olvastam a neten hogy nem valami megbizható terhességi teszt, de viszont voltak szédüléseim, alhasi görcseim, mintha megakarna jönni, folyásom is volt ami még most is tart ilyen joghurt szerű darabos.. meg olyan mint a tojásnak a fehérje..Mellfeszülés vagy mellfájdalmam nincsen, viszont ha megakarna jönni azt már 1 héttel elötte jelzi mellfájdalommal...Viszont nincs még gyermekem, de örülnék ha gyermek lenne a dologban! segitsetek!

2013. okt. 11. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
vegyél egy másik tesztet
2013. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Tesztelj mégegyszer, de most reggeli első pisiből.
2013. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Tuti nem vagy terhes, de menj el orvoshoz mert elkaphattál valami fertőzést és emiatt késhet.
2013. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
csinálj egy másik tesztet reggel első pisiből, és menj orvoshoz bármi is az eredmény
2013. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ha fertőzés állna fennt akkoris a menstruáciomnak meg kelenne jönnie, 3 havonta járok nőgyogyászhoz és semmi bajom nincs és nem is volt..
2013. okt. 11. 12:23
 6/18 anonim ***** válasza:
A fertőzés 3 hónapon belül bőven kialakulhat és nagyon is befolyásolja a menstruációt.
2013. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jo lehetséges hogy igazad van, de biztos vagyok abban hogy semmiféle fertözésem nincs! utánna néztem itt a kérdéseknél nagyon sokan voltak akik 3xra 4xre csináltak tesztet és majd a 3 ik 4 ik teszt mutatta a második csikot, lehet az is hogy korán csináltam a tesztet mert nem ma csináltam a tesztet!tehát ez is lehet, viszont olvastam olyat is hogy egyik teszt sem mutatta ki és elment a személy orvoshoz és babás volt! köszönöm az eddigi válaszotokat aranyosak vagytok! csinálok tesztet és megirom nektek hogy mlyen lett! szurkoljatok hogy baba legyen :)
2013. okt. 11. 12:42
 8/18 anonim ***** válasza:
Rendben drukkolok. Ajánlom az xepilt nekem elég hamar kimutatta nagyon halványan de ott volt.
2013. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát nekem is fehér folyással jelentkezett a fertőzés és egyetértek a többiekkel, hogy okozhat menzesz késést. Ha 10 napja késik a tesztnek ki kell mutatnia. Vegyél másik tesztet, mert lehet, hogy hibás volt a mostani.
2013. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hát szerintem a teszt nem volt megbizhato veszek még vagy hármat megcsinálom minden reggel, aztán ha semmi elmegyek nőgyogyászhoz!
2013. okt. 11. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!