Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitiv OVU teszt?

Szerintetek ez pozitiv OVU teszt?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 19. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ma bo, tojasfeherjes nyakom volt. Szerintetek mikor lesz, lehet ovum?
2016. febr. 19. 20:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez pozitív szokott lenni.
2016. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Uristen de boldog vagyok! Gondoltam, hogy biztato, de meg soha nem volt ilyen, es egy leheletnyit halvanyabbnak tunik, ezert nem voltam biztos. Ebben a honapban valami gebasz volt, mert ez a 33. ciklusnapom, azert is teszteltem majdhogynem vegig, de vegre pozitiv! Hurra! :)
2016. febr. 19. 20:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen erősségű volt,mikor mindenki (3-an) aztírta,hogy negatív... Na,erősebb nem lett és babás lettem :) Szóval nekem ilyen erősséggel pozi volt.
2016. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez nega, még szokott erősebb lenni ennél, de ez màr lehet pozi, ha nagyon akarjuk :)
2016. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem is negativ.csak akkor pozitiv az ovu teszt ha ugyanolyan erős vagy erősebb illetve vastagabb az a 2. Vonal.De azt jelezheti hogy közeledik az Lh csúcs.
2016. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csinaltam ma delelott is egyet (a dokim javasolta a duplazast ha kozeleg). Az mar egyertelmuen pozitiv. Csak most azt nem tudom, hogy mikor lenne a legjobb egyutt lenni. Ugye az utmutatoban az van, hogy kb. 24 ora mulva van tuszorepedes, es hogy legfeljebb 48-val kesobb erdemes szexelni. Mi egyutt voltunk tegnap este, es ma delelott. Ha holnap van tuszorepedesem, es aznap este 10-korul vagyunk egyutt (munka), akkor az meg belefer? Meg most a delelotthoz viszonyitsam a 24 orat? Nem ertem, es felek, hogy par oran csuszik el a dolog. Nyugtassatok meg! Legyszi! :)
2016. febr. 20. 14:20
 9/14 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ennel a kerdesnel is beszelgetunk a dolgokrol, Abigel vagyok, nem akarlak Titeket osszezavarni szandekosan! nem tudom, hogy ki valaszol itt is, ott is :)

2016. febr. 20. 14:31
 10/14 anonim válasza:
100%
Valakinek nem 2-3 napig is pozitiv/bar nekem csak egy napig volt pozi.tehat a pozitiv tesztek utáni első negativ napon a legnagyobb az esély,mert ugyebár ez az Lh csúcsot mutatja ami a tuszorepedes előtt ugrik meg közvetlen.ezert van az hogy ha pozitiv akkor 24-36 órán belül nagy valószínűséggel bekövetkezik a peteérés.Nem árt pár napig "gyűjtögetni" a férfi részéről,hogy az adott időpontban minél több mennyiségű ondó legyen.Nem beszelve arról hogy az ondosejteknek is kicsit meg kell érni..ezert nem jo minden nap próbálkozni...vaktöltény..viszont nem zárható ki a lehetőség akkor sem ha mar a pozitiv mapon együtt voltatok mert a himivarsejtek par napig eletképesek igy tudnak várakozni a petevezetőben a királynőre...elemzések szerint a lánykát (x kromoszómát) hordozó spermiumok szivosabbak,tovább élnek.Mi is kislányra gyúrunk..de első sorban egészséges legyen az a fontos.Remelem segitettem.
2016. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!