Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebből már nem lesz baba? (görbe)

Ebből már nem lesz baba? (görbe)

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 20. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem már pozitívnak kellene lennie ha terhes vagy :(

Lehet ez egy ovuláció nélküli ciklus és kimarad 1 menszi.

2016. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy a betegség és a láz miatt később volt ovud... Csak így, hogy ezek a tényezők befolyásolják a hőt, nehéz kiértékelni a görbét.... Ebből még bármi lehet!!!! :) csak akkor voltatok együtt, amikor beírtad?
2016. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen, csak akkor :( A betegség hetén és a barnázás után is külföldön voltam így nem tudtunk gyakrabban együtt lenni sajnos.
2016. febr. 20. 20:27
 14/19 anonim ***** válasza:

Értem... Bár, ez hátha megnyugtat, nekünk is akkor jött össze a baba, amikor alig alig és össze-vissza mértem a hőm, együtt is össze-vissza voltunk csak, akkor amikor naptár szerint kellett volna, akkor pont nem... És egy ilyen lehetetlennek tűnő hónapban fogant meg a babánk!!! :)

9hkm

2016. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Meg tudod mutatni esetleg a görbédet?

Az enyém azóta így alakult:

[link]

Tegnap éreztem némi mensi szerű görcsöt de nem jött meg, barnázás sincs egyáltalán. Továbbra is száraz vagyok. Holnap tesztelek!!

2016. febr. 23. 10:01
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát, az enyém ilyen volt....de nem nagyon vezettem, a szexuális együttléteket se írtam be, igazándiból le is sz*rtam azt a hónapot, úgy voltam vele, hogy most bizti nem fog összejönni...

[link]

2016. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szép a görbéd amúgy, csak hát furi, szerintem már pozinak kéne lennie a tesztnek...hacsak nem tényleg nagyon későn volt ovud a láz miatt...nagyon drukkolok! mindenképp írd majd meg, mi lett az eredmény!!!! :)
2016. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
43. nap, 36,6 , vérfolt , negatív teszt :( Most van az hogy feladom!!!
2016. febr. 24. 08:55
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon úgy fest, hogy a hőleesés és a vérfolt a mensit jelzi...nagyon sajnálom... :(
2016. febr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!