Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen terhességi tesztet...

Milyen terhességi tesztet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Milyen márkájú,nevű teszt a legmegbízhatóbb,vagy legérzékenyebb? Nem tudom mi alapján vegyek! Segítséget kérek!

2016. febr. 20. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én one step.et rendelek a netről mindig.mert olcsó ...és akár 10et is elpisilhetek. De egyébkent a cleatblue teszt elég érzékeny.. csak drága. Vagy a gabriella. Vagy az x-epilt dicsérik sokan. Nekem a nem vart előtt 4 nappal a clearblue mutatta ki a pozit. Sajnos nem maradt meg a baba:/ azóta küzdünkhogy sikerüljön újra.
2016. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, pont ezeket nézegettem én is! Sajnálom a babát,mielőbbi boldogságot kívánok!!!
2016. febr. 20. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Facelle jó, a màrtogatós. De amúgy én is 25-ös one steppel (kazettàs) teszteltem nem vàrt előtt 1 nappal.


Ha babàs vagy, bàrmelyik teszt kimutatja.

2016. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Facelle a legjobb szerintem. Bár ha terhes vagy mindegyik kimutatja :)
2016. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én one step-et rendeltem netről sokat, mert olcsó.... Amikor pozi lett, vettem patikában gabrielt, az sokkal erősebben pozi lett.... De mivel szerettem lövöldözni a teszteket szinte minden nap, ezért a célnak az one step (60 ft/db) tökéletesen megfelelt!!! :)

9 hkm

2016. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb no name tesztet emeltem le a polcról és rögtön kimutatta masodpercek alatt azon a napon mikor meg kellett vna jönnie.
2016. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2016. febr. 25. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!