Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a mellfájdalom mitől lehet?

Ez a mellfájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elég fura tünetem van. Menstruáció előtt is fájt a mellem amikor megjott elmúlt. Rövidebb ideig volt meg mint szokott és amint elmúlt rögtön fájni kezdett a mellem. Legfőképpen olyan mintha égne rossz, ha hozzá ér a ruha, feszül. Mi lehet ez szerintetek? Valaki tapasztalt már ilyet? furcsállom, hogy ahogy elmúlt máris ezt érzem. Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 21. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Arra gyanakodsz, hogy baba van? Csinalj egy tesztet, az meg tudja mondani. A hormonok okozhatnak mellfajdalmat terhesség nélkül is. Nekem mindig ovu után kezd el fajni, es mensi alatt múlik el. Most például annyira faj, hogy már simán séta kozben is érzem, es csak két oldalt. Csütörtök-péntekre nem várom :)
2016. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát teszt negatív. Pm alulmukodes és ir van. Ilyen tünetem sose volt. Babára nagyon várunk évek óta.
2016. febr. 22. 04:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert kivanok! Mi 2 éve várunk :) de csak pozitívan! :)
2016. febr. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mia027 válasza:

Szia! Ugyanez a problémám! :)

Sok fórumot olvasok,elvileg babát jelent,viszont én nem merem már bele élni magam! Szombaton kéne megjönnie nekem,majd akkor kiderül. sok sikert neked :)

2016. febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is sok sikert kívánok mindenkinek. Mi 6 éve várunk a babára. Kétszer vetéltem. Ugye nekem megvolt múlt héten a mensi, de ahogy elmúlt rögtön fájni kezdett a mellem. Tesztem negatív, tegnap csináltam. Nem hiszem hogy nálam így is baba lenne, bár jó lenne.írjátok meg mi lesz veletek.
2016. febr. 22. 17:29
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!


Mi van veletek? Nekem még mindig fáj a mellem, néha erősebben, néha észre se veszem. Nem tudom mi lehet ez.

2016. febr. 27. 15:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Nekem tegnap megjött, es a mellfájdalom azota csökkent. Neked prolaktint néztek már? Mikor en mondtam a dokinéninek, hogy sokszor nagyon erősen fáj a mellem, akkor javasolta, hogy menjek el mammográfiai vizsgalatra. De azota se mentem el, mert mindig ovu után fáj csak, es szerintem a hormonoktol van.
2016. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen voltam már hormonvizsgálaton. Sajnálom, hogy megjött. Talánkövi hónapban szerencsénk lesz! :-)
2016. febr. 28. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!