Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik lehetnek ezek a jelek?

Mik lehetnek ezek a jelek?

Figyelt kérdés

19. én volt a péém. :)

2 naponta együtt voltunk párommal. tegnap is és ma s feszülő nyomó érzést érzek a méhemnél s tegnap délelött még szúrkált oldalt, de elmúlt s utánna jtt az a nyomó néha leülésnél feszülő érzés és néha olyan megjön érzés társul hozzá... van még egy hetem a megnem jövetelig kész degfeszítő :D már most tesztelnék de még csak 2 nap telt el.. :D :D de

ez az első próbálkozós hónapunk :)


2016. febr. 21. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy egy kicsit rágörcsöltél a dologra. Várd meg, hogy megjön e, ha nem, akkor tesztelj.
2016. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha 1 hét múlva kéne megjönnie, akkor nem most a peteérésed, hanem 1,5 hete...

ha meg össze is jött a baba, a méhedbe majd úgy 8 nap múlva jut, szóval miatta nem érezhetsz semmit

2016. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Na, még egy hülye.


Azt ugye tudod, hogy minél jobban görcsölsz rajta, annál később esel teherbe?

2016. febr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj hogy ez biztos nem baba... max az ovud érezhetted. Ha sikerült is valami azt 8-10 nap múlva lehetne érezned! De az se feltetlen biztos! Teszt felesleges mert negatív lenne! Sok sikert kívánok! Remélem sikerül:)
2016. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb. 2-3 het múlva kell tesztelni legkorábban.
2016. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3s: Mar miert hulye aki első hónapban jobbanodafigyel a teste jelzeseire? Lehet bemafyarazza, de nem gondolnám , h hülye! Izgatott, amilyen minden nő, ha babat szeretne! Ilyen vagyok én is, meg meg jópáran!!!


Kedves Kérdező: Csak akkor érezhetsz valamit, ha korabban volt pé, mint szamoltad:) ez viszont csak tesztelessel derulhet ki, de tul korán tenyleg nem érdemes. Majd nemvart előtt par nappal, vagy késés eseten:) Drukkolok!

2016. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!