Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már ugye nem lesz pozitív?

Már ugye nem lesz pozitív?

Figyelt kérdés

Első progeszteronos hónapom volt, ma tesztet csináltam és negatív 😢 két nap múlva van a nemvárt.

Csak megerősítést kérek hogy nem jött össze a baba?!


2016. febr. 22. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Még ne add fel teljesen! :) Mikor volt ovud?
2016. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Február 7- 10 között volt ez biztos mert nagyon éreztem, de előtte és utána is sűrűn voltunk együtt.
2016. febr. 22. 12:53
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Felesleges hamarabb tesztelni. Várd meg, hogy egyáltalán megjön e. Ha nem, akkor tesztelj utána.
2016. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Muszáj volt tesztelni mert az orvos mondta menstruáció előtt 3-4 nappal kell tesztelni ha negatív abba kell hagyni a progeszteront.
2016. febr. 22. 13:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj holnap is, még azért valamennyi remény van.
2016. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a furcsa hogy menstruáció előtt nem szokott fájni a hasam. Most viszont húzódik nyilal az alhasam és le sugárzik oda lentre is. És a derekamba is. Progeszteron miatt?
2016. febr. 22. 13:20
 7/10 anonim ***** válasza:
A nemvárt után még 1 hétig negatívat teszteltem, pedig nagyon erős tüneteim voltak. Lehet, hogy pár nap és pozi lesz,nyugi.
2016. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hmmmmm. ..ez érdekes. Nekem aztmondta az orvos h mensi napja után 3-4 nappal teszt. Ha pozitív menjek vissza de abba ne hagyjam a bogyó szedeset. Ha negatív akkor is controll teszt egy hét múlva. Ha akkor is negatív akkor lehet leallni a gyógyszerrel. ...
2016. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Két nappal a nem várt előtt negatív teszt még nem zárja ki, hogy később pozitívat tesztelsz. Tudom, hogy nehéz, de ki kall várni a nemvárt napját, és aznap vagy másnap megint tesztelni, ha nem jött meg.
2016. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos meg jött 😢
2016. febr. 23. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!