Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utró mellett mellfeszülés ez...

Utró mellett mellfeszülés ez normális?

Figyelt kérdés

Ovu óta utrót kell szednem napi 1*2 szemet hüvelyen keresztül.Azt hittem,hogy majd ovu után a progipótlástól jobban fognak fájni a melleim mint sima nem utrós hónapban viszont nagyon meglepődtem,hogy egyáltalán nem fáj.Máskor sima ciklusnál is majd meg halok annyira fájnak most meg semmi.Más is járt már így?

Nem találgatásokat szeretnék vagy biztatást,hogy biztos baba miatt van mert a tesztig még bő egy hetem van.Talán 1-2 nap múlva kezdődik majd csak a beágyazódás így semmit nem jelent még ez :).

Köszönöm szépen a válaszokat!


2016. febr. 22. 17:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tenyleg ott van!!! Nem tudom hogy lehetséges mert a 7-ik dpo-tol van elvileg beagyazodas.

Drukkolok!!! :) Majd írj!

2016. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy!Persze majd írok minden nap :)!A main is van valami ha nagyon akarom...
2016. febr. 24. 10:43
 13/14 A kérdező kommentje:

Írtam,hogy jelentkezek...

ez a ma esti tesztem.

[link]

2016. febr. 25. 20:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon halkan még, de gratulálok :)
2016. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!