Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most már végképp nem értem!...

Most már végképp nem értem! Ti mit gondoltok? Becsapna a one step?

Figyelt kérdés
Pénteken elkezdett furcsán feszülni és viszetni a mellem,mellbimbóm. Szombat reggel negativ volt a one step tesztcsíkom, délután már nagyon halványan egy iujabb élután
2016. febr. 23. 10:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi véletlenül elküldte a telefonom. Tehát szombat délután egy újabb one step már halványan pozi volt. Vasárnap reggel megint negativ, délután valamivel erősebb mint a szombat délutáni. Hétfő reggel egy gyógyszertári időn túl 2. Csíkos lett, a one step megint inkább nega. Délután pedig egy újabb one step jóval erősebb mint az előző nap délutáni, egyértelmű rózsaszín csíkkal. Ezen felbuzfulva reggel csináltam egy facellet ami megint negatív lett. :( A one step reggeli már nem nega, de alig látható a második csík. Mi a fene lehet ez? Valaki tapasztalt már hasonlót? Tudom,tudom, minek kórán, meg ennyit tesztelni, de nem bírom a bizonytalanságot. Kérlek a kötekedők kerüljenek, így is ideges vagyok...
2016. febr. 23. 11:07
 2/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, úgy tűnik nem tudok telefonról normálisan írni
2016. febr. 23. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem is igy volt hogy eleinte reggel negativ delutan este halvány pozi kesőbb már reggel is halvany pozi volt de a delutani mindig erőssebb volt mint a reggeli szóval van ilyen.13hkm
2016. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem mindenképp várj minimum 1 hetet. Akkor talán egyértelműbb eredményt kapsz.
2016. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja es én 25ös xepilteszteket hasznaltam de amikor az már reggel is halvany pozi volt a gyogyszertári 10es teszt negativ
2016. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25-s tesztem pozi volt már, amikor a 10-es negatív. Tesztelj 2-3 nap múlva, akkor már erősebbnek kell lennie.
2016. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát, vagy ennyire rossz a one step, vagy ennyire jó,hogy hamarabb mutatja mint a többi, majd kiderül.
2016. febr. 23. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Dettó, mint az előzőek. X-epil már pozitív volt, míg a többi nem!

Drukkolok! :)

2016. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!