Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha magasabb a prolaktin szint...

Ha magasabb a prolaktin szint akkor is sikerülhet teherbe esni? Tényleg fontos! Nem nagyon foglalkoznak velem az orvosok!

Figyelt kérdés
Már 3.-jára voltam nődokihoz!Az első alakalom után 3 másik orvossal beszéltem telefonon,hogy milyen problémám van!De semmi!Konkrétan le sem sz..nak!Pedig normális nő vagyok!5 hónapja folyik a tej a bal mellemből nyomásra és mivel babát szeretnénk elmentem orvoshoz de nem küldött sehova,sőt azt mondta minden rendben. Ma voltam megint és mivel nyomásra most jött belőle így felküldött laborba egy prolaktin mérésre.Majd a héten kell vissza mennem!De én úgy tudom ez ciklushoz kötött.Vagy nem minden esetben?Így is kimutatja ha magas?Olyan hétfő szerda körül kell megjönni-e vagyis nem kellene!Még annyi hogy általában mensi előtt jelentkezik mindig! Van itt olyan akinek mégis lett így baba és meg is maradt?
2016. febr. 23. 15:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
persze át tudom váltani :)
2016. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
HDL CHOL 27.4 ,(40-60mg/dl) ez kicsi volt es Prolaktin 31.22 (5.18-26.43) ez magas volt ! tehat 26.43 ig kene legyen es nekem 31 volt
2016. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
koszonom a segitseged , :)
2016. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ennyire csak az idegességtől nő meg...magas prolaktinról 40 felett beszélünk :)
2016. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Peteérésem az van mérem a hőmet vezetek görbét és minden hó-ban érzem a fájdalmat is!
2016. febr. 23. 16:48
 16/26 anonim ***** válasza:
ertem hogy az idegessegtol volt , de akkor mert nem maradok terhes ? most mar mikor megyek vert venni nyugott leszek es akkor kiderul mennyire lesz magas , a 2 eredmeny kozott mennyi lesz a kulonbseg :) koszonom
2016. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló!

Hiába pozi az ovuteszted és szép a hőd higgy nekem magas prolaktin mellett nincs ovu...

2016. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Csak,hogy lásd:

Pozi ovuteszt,magas hő és mégse volt ovum...

[link]

2016. febr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Értem!Csütörtökön vissza megyek akkor kiderül. Ha most mondanak csinálnak semmit akkor elmegyek egy endo dokihoz is. Azt olvastam,itt a GYK-n hogy ha nincs ovu akkor nem is lesz mensi sem!Akkor ez sem így van?
2016. febr. 23. 16:54
 20/26 anonim ***** válasza:
Én 32 napos pontos ciklusom volt ciszta mellett és azért nekem nem kis cisztáim lettek minden hónapban...de remélem nem nekem lesz igazam...
2016. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!