Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek, ha a tesztem...

Mikor teszteljek, ha a tesztem ma negatív lett, de?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mára nem vártam a menzeszem,bár semmivel sem ellenőrzöm. 30 naposak a ciklusaim.


Ma reggel csináltam 1 tesztet. One stepeset. Negatív.


De !! És nem bemesélem,mert nem vagyok az a fajta:) szörnyen feszülnek és fájnak a melleim,sok krémes folyásom van,ami nem szokott. Plusz,ami még fura,hogy reggel kiváncsiságból megmértem a hőmet,37,2. Most(tudom nem számìt),de 37,5 és 2 órája vettem be egy fájdalomcsillapítót mert fájt a fejem.


Olyan megfázásos tünetem van,de kutya bajom. Csak bevan dugulva az orrom,ha fújok bele orrsprayt akkor egész nap rendben vagyok.(Ez 3 napja kezdődött). Hányinger,ilyesmi nincs de gondolom korai is lenne.


Vettem predictor tesztet,de nem szeretnék koppanni és csalódni. Mit gondoltok,mikor csináljam meg?


2016. febr. 23. 17:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bírok várni :) ma is 37,1 az ébredési hőm.
2016. febr. 24. 12:00
 12/13 anonim ***** válasza:
A mellfájdalom az első tünet ami terhesség esetén is van,ami nem korai. menzesz előtt már 1 héttel is jelentkezhet. A folyás is. Csak ugye ezekkel az a baj,hogy mind 2 lehet PMS tünet. Nem minden terhesség egyforma és nem mindenkinél ugyanazok a tünetek vannak.
2016. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, akkor ha már egy hete késik, akkor csináld meg a tesztet :) harjá! :)
2016. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!