Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez még a fogamzásgátló hatása?

Ez még a fogamzásgátló hatása?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején, hogy érthetőbb legyen a kérdésem. Szeretnénk egy második gyermeket, december végén elhagytam a fogamzásgátlót, amit 3 évig szedtem. Januárban megjött 25 napra, de most februárban ha 25 napot veszek újra,akkor 4 napja késik. Vagy tolódik most ki a ciklus? Peteérésem bízom benne, hogy van, éreztem középidős fájdalmat a 11. nap körül mindkét hónapban, azokon a napokon együtt is voltunk. Görbét nem vezetek, tőlem ez egy kicsit távol áll. Tüneteim: Reggel, este hányinger, cicifájdalom, napközben enyhül. A mellbimbó udvar nagyobb, szélesebb. Folyásom van, inkább krémesebb, néha darabosabb, vagy ragacsos. Ma teszteltem délután x-epillel egy hatalmas negatívat! Van itt valaki aki esetleg hasonló cipőben jár? És várok minden olyan választ is, ami a fogamzásgátló elhagyása utánról szól, hogy kinek hogy alakult utána a ciklusa, mikor esett végül teherbe stb.. Köszi! 😊
2016. febr. 23. 21:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah, még valami! Ovu tesztet használtam e hónap 7-én volt az első negativ nap, elvileg aznap van ovuláció úgy tudom. Csakhogy én rá jó pár napra éreztem csak ovus fájdalmat. Ez a kettő valahogy nem fér össze..
2016. febr. 23. 22:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése után idő, amíg beáll a ciklus. Ennyi eltérés szerintem símán belefér. Viszont a korai terhesség kimutatására ne vegyél alapul déluáni tesztet. Inkább tesztelj reggel, akkor sokkal koncentraáltabb a vizelet.
2016. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!